Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

05.04.2019 15:47

Premiera nowej edycji programu Big Brother wzbudza duże zainteresowanie, szczególnie wśród fanów poprzednich edycji. Wiele osób zastanawia się, kto jest Wielkim Bratem w Big Brotherze 2019. Sprawdzamy, co wiadomo na ten temat i kto do tej pory użyczał swojego głosu w programie.

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach? fot. Piotr Molecki/East News

Kto jest Wielkim Bratem? Big Brother 2019 i premiera nowej edycji programu została zaplanowana w połowie marca. Sprawdzamy, kto użyczy głosu Wielkiemu Bratu i kto nim był w poprzednich edycjach.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - kto jest Wielkim Bratem? 

Wiadomo już, kto jest Wielkim Bratem w nowej edycji programu "Big Brother" 2019! Jego głos po raz pierwszy widzowie mogli usłyszeć w niedzielę, 17 marca 2019 roku. Właśnie wtedy nastąpiła premiera nowej edycji "Big Brothera". Dla wielu widzów mogło to być zaskoczeniem, ponieważ okazało się, że tym razem Wielki Brat jest kobietą. Głosu użycza Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny.

» Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?

W 7. edycji programu swoich sił spróbuje 16 ochotników. Do programu mógł zgłosić się każdy kto ukończył 18 lat. Transmisja Big Brothera 2019 będzie dostępna na platformie internetowej player.pl. W telewizji, program "Big Brother" będzie można oglądać w TVN 7 od poniedziałku do piątku o godz. 20.00.

» Big Brother 2019: live stream. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Kto był Wielkim Bratem w Big Brotherze?

Słynny głos Wielkiego Brata z polskiej edycji programu do tej pory należał do Jarosława Ostaszkiewicza. Osobę stojącą za postacią Wielkiego Brata widzowie poznali na zakończenie trzeciej edycji Big Brothera. Jarosław Ostaszkiewicz, posiadacz "najsłynniejszego głosu w polskiej telewizji", pracował wcześniej jako reżyser teatralny. Po przygodzie z Big Brotherem Ostaszkiewicza mogliśmy zobaczyć m.in. jako prowadzącego program "Oko za oko" w stacji TVN.

» "Big Brother" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Big Brother to pierwsze reality show na świecie. Jego historia sięga 1997 roku – wtedy to w holenderskiej telewizji wymyślono charakterystyczny format tego programu.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Zagłosuj

Czy będziesz oglądał nową edycję Big Brothera?

Nazwa programu "Big Brother" wzięła się od imienia jednego z bohaterów antyutopii George'a Orwella zatytułowanej "Rok 1984", gdzie przedstawiony został obraz państwa totalitarnego, w którym Wielki Brat kontrolował całe życie mieszkańców.

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

RadioZET.pl/KP

Oceń