Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05]

Jolanta Waligóra
24.05.2019 10:18
Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 19.05.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Dodatkowo w poniedziałek Wielki Brat zadecydował o dodatkowych nominacjach. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 19.05 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 19.05? Jak głosować na osoby nominowane? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 19.05.2019.

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 19.05.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego niedzielnego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 19.05 tradycyjnie została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Łukasz Darłak (5 głosów) oraz Magda Zając (4 głosy).

Big Brother 2019 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [26.05]

AKTUALIZACJA - w poniedziałek, 20 maja Wielki Brat zorganizował gry losowe. Uczestnik, który przegrał podczas zadania, został automatycznie nominowany. Tym samym do grona zagrożonych dołączyli - Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Izabela Mączka, Oleh Riashentsev oraz Radosław Palacz. Jedyną osobą, która wywalczyła sobie immunitet, była Magdalena Wójcik.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Uczestnik "Big Brothera 2019", Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa. 

Z kolei Magda Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania. 

Bartłomiej Boruc ma 37 lat. Znajomi nazywają go "duszą towarzystwa", a on sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. Uczestnik podkreśla, że nie zawsze był tak ciepłym człowiekiem, jakim jest teraz. Gdy mieszkał w Polsce, jak sam przyznaje, alkohol i narkotyki przysłaniały mu wszystko. Szukał pomocy, jednak do nikogo się o nią nie zwracał. W tej trudnej sytuacji najbardziej pomogła mu jego obecna żona, z którą znają się już ponad 17 lat. Mają 12-letniego syna. 

Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

Uczestniczka "Big Brothera" 2019, Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Radosław Palacz z zawodu jest stolarzem. Ma żonę - są razem już od ponad 20 lat. Wychowują wspólnie dwóch synów. Dużo działa społecznie - organizuje duże akcje charytatywne. Z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Nominacje w Big Brotherze 2019 - kto jest nominowany 19.05 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 19 maja 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 12 maja dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w ostatnim odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata pożegnała się Katarzyna Olek.

Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [19.05]

RadioZET.pl/JW