Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]

Jolanta Waligóra
03.06.2019 09:42
Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 2.06.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 2.06 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

"Big Brother" - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 2.06? Jak głosować na osoby nominowane? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 2.06.2019.

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 2.06.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 2.06 tradycyjnie została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Igor Jakubowski, Oleh Riaszeńczew oraz kolejny raz z rzędu Łukasz Darłak (wszyscy po trzy głosy) i to właśnie oni zostali zagrożeni.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew". Pasjonuje się przede wszystkim sportem. Od 4 roku życia uprawia gimnastykę. Później interesował się boksem. Udało mu się nawet wygrać mistrzostwa Ukrainy. 

Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Nominacje w Big Brotherze 2019 - kto jest nominowany 2.06 i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 2 czerwca 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

W niedzielę, 9 czerwca dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera. Będą to ostatnie eliminacje przed wielkim finałem, który odbędzie się 16 czerwca.

Big Brother 2019: Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [2.06]

Przypominamy, że w ostatnim odcinku na żywo z programem pożegnała się Izabela Mączka

RadioZET.pl/JW