Zamknij

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [26.05]

Jolanta Waligóra
27.05.2019 10:26
Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [26.05]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 26.05.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 26.05 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 26.05? Jak głosować na osoby nominowane? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 26.05.2019.

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [26.05]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 26.05.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 26.05 tradycyjnie została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Łukasz Darłak (4 głosy) oraz Izabela Mączka (3 głosy) i to właśnie oni zostali zagrożeni.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa. 

Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Nominacje w Big Brotherze 26.05 - kto jest nominowany i jak głosować?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 26.05.2019, decydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tą osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 2 czerwca dowiemy się, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku na żywo z programem pożegnała się Magdalena Zając

RadioZET.pl/JW