Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [5.05]

10.05.2019 09:50

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 5.05.2019? Oficjalna informacja na ten temat tradycyjnie pojawiła się w niedzielę wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo. Szczegółowe informacje o tym, kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 5.05 i jak głosować na osoby zagrożone, zamieszczamy poniżej.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [5.05] fot. Piotr Molecki/East News

Big Brother - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 5.05? Kiedy dowiemy się, kto będzie musiał opuścić program? Jak głosować na osoby nominowane? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kto jest nominowany w "Big Brotherze" 5.05.2019.

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [5.05]

Kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 5.05.2019? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy od kilku tygodni śledzą życie uczestników programu, a nie mieli okazji obejrzeć ostatniego niedzielnego odcinka na żywo. Oficjalna informacja na temat nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata 5.05 tradycyjnie została ogłoszona w niedzielę wieczorem. Najwięcej głosów od pozostałych uczestników otrzymali Justyna Żak (6 głosów), Kasia Olek (4 głosy), Magda Zając (4 głosy) i to właśnie oni zostali zagrożeni.

AKTUALIZACJA - w nocy z czwartku na piątek z dalszego udziału programie zrezygnowała jedna z nominowanych uczestniczek, tj. Justyna Żak, która odeszła z show razem ze swoim chłopakiem Pawłem Grigorukiem. Tym samym nominowane pozostały tylko dwie uczestniczki - Kasia Olek i Magda Zając.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Z kolei ostatnia z nominowanych uczestników Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania. 

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Big Brother 2019 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [12.05]

Nominacje w Big Brotherze 2019 - jak głosować i kto jest nominowany 5.05?

O tym, kto jest nominowany do opuszczenia "Big Brothera" 5 maja 2019, tradycyjnie zadecydowali uczestnicy programu podczas rozmowy z Wielkim Bratem w specjalnym Pokoju Zwierzeń. Po oficjalnym ogłoszeniu nominacji decyzja o tym, kto zostanie w reality show, spoczywa w rękach widzów. Oznacza to, że od niedzieli można głosować na tę osobę, które według nas powinna opuścić program. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online. W niedzielę, 12 maja dowiemy się natomiast, kto odpadł z Big Brothera.

Big Brother 2019: głosowanie. Jak, kiedy i gdzie głosować?

Przypominamy, że w ostatnim odcinku na żywo z Domem Wielkiego Brata pożegnała się Angelika Głaczkowska.

RadioZET.pl/JW

Oceń