Zamknij

Big Brother 2019 - kto nowy dołączył i zamieszkał w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 02.04]

Karolina Piotrowska
05.04.2019 15:45
Big Brother 2019 - kto nowy dołączył i zamieszkał w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 02.04]
fot. Piotr Molecki/East News

Kto dołączy do Big Brothera 2019? Nowy uczestnik pojawił się w specjalnym programie na żywo we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku. Sprawdzamy, kto przyszedł do Big Brothera i zamieszkał w Domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2019 - kto nowy dołączył i zamieszkał w Domu Wielkiego Brata? Czy pojawił się nowy uczestnik w Big Brotherze 2019? Sprawdzamy szczegóły i informacje na ten temat.

Kto dołączył do Big Brothera 2019 i kim jest nowy uczestnik?

Pod koniec trzeciego odcinka programu "Big Brother Arena" w niedzielę, 31 marca widzowie mogli usłyszeć pierwsze informacje na temat nowego uczestnika, który dołączy do Big Brothera 2019 i zamieszka w Domu Wielkiego Brata. Prawdopodobnie będzie to mężczyzna. Podczas ogłaszania wiadomości o nowym uczestniku za Agnieszką Woźniak-Starak i Bartkiem Jędrzejakiem na ekranach pojawiła się męska sylwetka. Jak jednak podkreślili prowadzący, być może w Big Brotherze pojawi się więcej niż jeden nowy uczestnik.

Zagłosuj

Czy uważasz, że do programu Big Brother powinien dołączyć nowy uczestnik?

Liczba głosów:

Nowy uczestnik w Domu Wielkiego Brata - kto przyszedł do programu?

O tym, kto dołączy do Big Brothera 2019 i kim jest nowy uczestnik programu widzowie mogli dowiedzieć się we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią nowa osoba miała wejść do Domu Wielkiego Brata w odcinku na żywo, o godzinie 20.00 w TVN7.

Wiemy już, kim jest nowy uczestnik Big Brothera 2019 w domu Wielkiego Brata! Do pozostałych mieszkańców dołączyła Magdalena Zając. Jej sylwetkę możecie poznać w poniższym artykule:

Zobacz także

» Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się potwierdzone informacje na temat nowego uczestnika Big Brothera 2019, kim jest i kto dołączy do programu i zamieszka w domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP