Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [19.05]

Jolanta Waligóra
20.05.2019 09:32
Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [19.05]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto odpadł z "Big Brothera" 19.05.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy pięć osób nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Kasia Olek, Magda Zając, Bartek Boruc, Magda Wójcik i Radek Palacz. Podczas emisji odcinka na żywo 19 maja dowiedzieliśmy się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata. 

Big Brother - kto odpadł 19.05.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Kasia Olek, Magda Zając, Bartek Boruc, Magda Wójcik czy Radek Palacz? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 19.05.2019.  

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [19.05]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 19.05.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05]

W ubiegłą niedzielę 12 maja poznaliśmy aż pięć osób nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Kasia Olek, Magda Zając, Bartek Boruc, Magda Wójcik czy Radek Palacz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - Kasia sześć, a reszta po dwa.

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 19.05.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Uczestniczka "Big Brothera" 2019, Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

Z kolei Bartłomiej Boruc ma 37 lat. Znajomi nazywają go "duszą towarzystwa", a on sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. W programie podkreśla, że nie zawsze był tak ciepłym człowiekiem, jakim jest teraz. Gdy mieszkał w Polsce, jak sam przyznaje, alkohol i narkotyki przysłaniały mu wszystko. Szukał pomocy, jednak do nikogo się o nią nie zwracał. W tej trudnej sytuacji najbardziej pomogła mu jego obecna żona, z którą znają się już ponad 17 lat. Mają 12-letniego syna.

Uczestniczka "Big Brothera" 2019, Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.

Radosław Palacz ma 41 lat i mieszka w Piekarach Śląskich. Z zawodu jest stolarzem. Ma żonę - są razem już od ponad 20 lat. Wychowują wspólnie dwóch synów. Dużo działa społecznie - organizuje duże akcje charytatywne. Z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą. 

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Kto odpadł z Big Brothera 19.05.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po kolejnym tygodniu było pięcioro uczestników, tj. Kasia Olek, Magda Zając, Bartek Boruc, Magda Wójcik oraz Radek Palacz i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 19.05.2019.

Z programem pożegnała się Katarzyna Olek.

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

RadioZET.pl/JW