Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [28.04]

Jolanta Waligóra
29.04.2019 09:04
Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [28.04]
fot. Piotr Molecki/East News

Kto odpadł z "Big Brothera" 28.04.2019? Dwa tygodnie temu poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Kasia Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo karnie nominowane zostały kolejne trzy osoby. Podczas emisji odcinka na żywo 28 kwietnia dowiedzieliśmy się, kto opuścił Dom Wielkiego Brata.

Big Brother - kto odpadł 28.04? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Katarzyna Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, Magda Wójcik, Iza Mączka czy Oleh Riashentsev? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdzimy, kto odpadł z "Big Brothera" 28.04.2019.

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [28.04]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 28.04.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [21.04]

W niedzielę 14 kwietnia poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Katarzyna Olek, Magda Zając i Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio pięć i cztery. Dodatkowo we wtorek karnie nominowane zostały kolejne trzy osoby - Magda Wójcik, Iza Mączka czy Oleh Riashentsev. Informacja o tym, kto odpadł z "Big Brothera" miała zostać ogłoszona w niedzielę, 21 kwietnia podczas emisji świątecznego odcinka. Nie obyło się jednak bez niespodzianek - Wielki Brat zadecydował, że tym razem nikt nie opuści programu, a nominacje zostały przesunięte na kolejny tydzień.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [28.04]

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 28.04.2019, spoczywała po stronie widzów. Od dwóch tygodni można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestniczka Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Z kolei Magdalena Zając ma 27 lat. Filip Chajzer mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami. 

Uczestniczka "Big Brothera" 2019, Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Kto odpadł z Big Brothera 28.04.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata było sześcioro uczestników, tj. Katarzyna Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, Magda Wójcik, Iza Mączka oraz Oleh Riashentsev i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 28.04.2019. Z programem pożegnał się Łukasz Darłak.

"Big Brother" 2019: Jest kilku Wielkich Braci? Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekret

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się ośmioro uczestników. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk i Klaudia Marchewka przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz został wyrzucony z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu. 

RadioZET.pl/JW