Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [9.06]

Jolanta Waligóra
10.06.2019 09:18
Big Brother 2019 - kto odpadł i opuścił Dom Wielkiego Brata? [9.06]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto odpadł z "Big Brothera" 9.06.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Łukasz Darłak, Igor Jakubowski oraz Oleh Riashenstev. Podczas emisji odcinka na żywo 9 czerwca dowiedzieliśmy się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata. 

Big Brother - kto odpadł 9.06.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Łukasz Darłak, Igor Jakubowski czy Oleh Riashenstev? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 9.06.2019.  

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [9.06]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 9.06.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [2.06]

W ubiegłą niedzielę 2 czerwca poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Łukasz Darłak, Igor Jakubowski oraz Oleh Riashenstev, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - wszyscy po trzy głosy.

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 9.06.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew". Pasjonuje się przede wszystkim sportem. Od 4 roku życia uprawia gimnastykę. Później interesował się boksem. Udało mu się nawet wygrać mistrzostwa Ukrainy. 

Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

Kto odpadł z Big Brothera 9.06.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po kolejnym tygodniu było troje uczestników, tj. Łukasz Darłak, Igor Jakubowski oraz Oleh Riashenstev i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 9.06.2019. Decyzją widzów program opuścił Oleh Riashenstev. Na publiczność jednak czekała jeszcze niemała niespodzianka. Igor, który zdobył najwięcej punktów za zadanie z ubiegłego tygodnia dostał się do finału. Uczestnik mógł wskazać osoby, z którymi chciałby dzielić finał. Padło na Bartka, Radka i Magdę. Igor tym samym wyeliminował Łukasza Darłaka z reality-show. 

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać?

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/JW