Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [12.05]

Jolanta Waligóra
13.05.2019 09:17
Big Brother 2019 - kto odpadnie w niedzielę i opuści Dom Wielkiego Brata? [12.05]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto odpadł z "Big Brothera" 12.05.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożone zostały Kasia Olek, Justyna Żak i Magda Zając. Dodatkowo w nocy z czwartku na piątek z dalszego udziału w programie zrezygnowała jedna z nominowanych, czyli Justyna Żak. Podczas emisji odcinka na żywo 12 maja mieliśmy dowiedzieć się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata. Na widzów jednak czekała niemała niespodzianka.

Big Brother 2019 - kto odpadł 12.05? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Katarzyna Olek czy Magda Zając? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 12.05.2019. 

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [12.05]

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [12.05]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 12.05.2019 mieliśmy dowiedzieć się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Zarówno na widzów, jak i uczestników czekała niemała niespodzianka.

W ubiegłą niedzielę 5 maja poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożone zostały Justyna Żak, Katarzyna Olek i Magdalena Zając, które uzyskały najwięcej głosów od pozostałych uczestników - Justyna sześć, a Kasia i Magda po cztery. Dodatkowo w nocy z czwartku na piątek z dalszego udziału w programie zrezygnowała jedna z nominowanych, Justyna Żak wraz ze swoim chłopakiem Pawłem Grigorukiem. Tym samym zagrożone były tylko dwie uczestniczki - Kasia i Magda.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 12.05.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Z kolei Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania. 

Kto odpadł z Big Brothera 12.05.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po kolejnym tygodniu były dwie uczestniczki, tj. Katarzyna Olek i Magdalena Zając i to widzowie mieli zadecydować o tym, kto odpadnie z "Big Brothera" 12.05.2019. W niedzielę zarówno na uczestników, jak i widzów czekała niemała niespodzianka. Wielki Brat zadecydował, że w związku z tym, że Justyna Żak opuściła program na własne życzenie, to nikt w tym tygodniu nie odpada.

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

RadioZET.pl/JW