Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [26.05]

Jolanta Waligóra
27.05.2019 09:52
Big Brother 2019 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [26.05]
fot. Beata Zawadzka/East News

Kto odpadł z "Big Brothera" 26.05.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Łukasz Darłak i Magda Zając. Dodatkowo w poniedziałek do tego grona dołączyło kolejnych pięć osób. Podczas emisji odcinka na żywo 26 maja dowiedzieliśmy się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata. 

Big Brother - kto odpadł 26.05.2019? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Łukasz Darłak, Magda Zając, Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Izabela Mączka, Oleh Riashentsev czy Radosław Palacz? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 26.05.2019.  

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata 26.05?

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 26.05.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [19.05]

W ubiegłą niedzielę 19 maja poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Łukasz Darłak oraz Magda Zając, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - Łukasz pięć, a Magda cztery. Dodatkowo w poniedziałek, 20 maja Wielki Brat zorganizował gry losowe. Uczestnik, który przegrał podczas zadania, został automatycznie nominowany. Tym samym do grona zagrożonych dołączyli - Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Izabela Mączka, Oleh Riashentsev oraz Radosław Palacz. Jedyną osobą, która wywalczyła sobie immunitet, była Magdalena Wójcik. 

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 26.05.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Uczestnik "Big Brothera" 2019, Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. 

Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

Bartłomiej Boruc ma 37 lat. Znajomi nazywają go "duszą towarzystwa", a on sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. Uczestnik podkreśla, że nie zawsze był tak ciepłym człowiekiem, jakim jest teraz. Gdy mieszkał w Polsce, jak sam przyznaje, alkohol i narkotyki przysłaniały mu wszystko. Szukał pomocy, jednak do nikogo się o nią nie zwracał. W tej trudnej sytuacji najbardziej pomogła mu jego obecna żona, z którą znają się już ponad 17 lat. Mają 12-letniego syna. 

Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

Uczestniczka "Big Brothera" 2019, Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Z kolei Radosław Palacz ma 41 lat, a z zawodu jest stolarzem. Ma żonę - są razem już od ponad 20 lat. Wychowują wspólnie dwóch synów. Dużo działa społecznie - organizuje duże akcje charytatywne. Z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą.

Kto odpadł z Big Brothera 26.05.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po kolejnym tygodniu było siedmioro uczestników, tj. Łukasz Darłak, Magda Zając, Bartek Boruc, Igor Jakubowski, Iza Mączka, Oleh Riashentsev oraz Radek Palacz i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 24.05.2019.

Z programem pożegnała się Magdalena Zając.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [26.05]

Big Brother - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

Big Brother 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca Big Brothera?

RadioZET.pl/JW