Big Brother 2019 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [5.05]

06.05.2019 09:05

Kto odpadł z "Big Brothera" 5.05.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy cztery osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Kasia Olek, Justyna Żak, Angelika Głaczkowska i Kuba Pyśk, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Podczas emisji odcinka na żywo 5 maja dowiedzieliśmy się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata.

Big Brother 2019 - kto odpadł w niedzielę i opuścił Dom Wielkiego Brata? [5.05] fot. Piotr Molecki/East News

Big Brother 2019 - kto odpadł 5.05? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Katarzyna Olek, Justyna Żak, Angelika Głaczkowska czy Jakub Pyśk? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 5.05.2019. 

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [5.05]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 5.05.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki widzów.

W ubiegłą niedzielę 28 kwietnia poznaliśmy cztery osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Katarzyna Olek, Justyna Żak, Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - Kasia pięć, a reszta po cztery.

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 5.05.2019, spoczywała po stronie widzów. Od zeszłej niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019 - kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [5.05]

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Justyna Żak ma 26 lat, pochodzi z Białegostoku, a wśród znajomych znana jest jako "Juszes". Również w sieci można znaleźć ją pod tym pseudonimem, ponieważ dziewczyna jest youtuberką. Zawodowo zajmuje się tworzeniem filmów w serwisie Youtubie. Pokazuje na nich m.in. przepisy na potrawy wegańskie. 

Z kolei Angelika Głaczkowska ma 32 lata i z zawodu jest stewardessą. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej szczęśliwa jest podróżując i poznając nowych ludzi. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. 

Jakub Pyśk pochodzi z Mławy i jest 26-letnim studentem. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Pracuje jako barman. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem.

Kto odpadł z Big Brothera 5.05.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po szóstym tygodniu było czworo uczestników, tj. Katarzyna Olek, Justyna Żak, Angelika Głaczkowska czy Jakub Pyśk i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 5.05.2019. Z programem pożegnała się Angelika Głaczkowska. Natomiast w poniedziałek, 3 maja za wulgarne zachowanie z programu został usunięty Jakub Pyśk.

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu. 

RadioZET.pl/JW

Oceń