Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu i opuścił Dom Wielkiego Brata? [21.04]

Jolanta Waligóra
23.04.2019 09:52
Big Brother 2019 - kto odpadł z programu i opuścił Dom Wielkiego Brata? [21.04]
fot. mat. presowe

Kto odpadnie z "Big Brothera" 21.04.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Katarzyna Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo we wtorek karnie nominowane zostały kolejne trzy osoby. Podczas emisji odcinka na żywo 21 kwietnia dowiemy się natomiast, kto opuści Dom Wielkiego Brata.

Big Brother 2019 - kto odpadł 21.04? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Katarzyna Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, Magda Wójcik, Iza Mączka czy Oleh Riashentsev? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizujemy artykuł i sprawdzimy, kto odpadł z "Big Brothera" 21.04.2019. 

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [21.04]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 21.04.2019 mieliśmy dowiedzieć się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy tradycyjnie zostały ogłoszone ostateczne wyniki.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [21.04]

W niedzielę 14 kwietnia poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Katarzyna Olek, Magda Zając i Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio pięć i cztery. Dodatkowo we wtorek karnie nominowane zostały kolejne trzy osoby - Magda Wójcik, Iza Mączka czy Oleh Riashentsev.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [14.04]

Decyzja o tym, kto opuści Dom Wielkiego Brata 21.04.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestniczka "Big Brothera 2019", Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

Z kolei Magdalena Zając ma 27 lat. Filip Chajzer mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

Ostatni nominowany uczestnik "Big Brothera" Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę. 

Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami. 

Uczestniczka Big Brothera 2019, Izabela Mączka ma 42 lata i pochodzi z Warszawy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Iza Mączka to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. Jest błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Oleh Riashentsev ma 20 lat i pochodzi z Ukrainy, z miasta Zaporoże. Jak sam powiedział w pierwszym odcinku programu, do Polski przyjechał, żeby szukać lepszego życia. Ma polskie korzenie - jego babcia była Polką. Jego spolszczone imię i nazwisko brzmi "Oleh Riaszeńczew".

Kto odpadł z Big Brothera 21.04.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po piątym tygodniu było sześcioro uczestników, tj. Katarzyna Olek, Magda Zając, Łukasz Darłak, Magda Wójcik, Iza Mączka czy Oleh Riashentsev i to widzowie mieli zadecydować o tym, kto odpadnie z "Big Brothera" 21.04.2019. Podczas emisji odcinka w świąteczną niedzielę nie obyło się jednak bez niespodzianek. Producenci zadecydowali, że tym razem nikt nie opuści programu. Tym samym nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nadal jest sześć osób.

WSZYSTKIE wysłane SMS-y, od ostatnich nominacji, zostaną zliczone w następną niedzielę. Żaden Wasz głos nie przepadnie! - czytamy na profilu programu w mediach społecznościowych.

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się siedmiu uczestników. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban i Karolina Wnęk przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz został wyrzucony z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu. 

RadioZET.pl/JW