Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po drugim tygodniu? [31.03]

Jolanta Waligóra
01.04.2019 09:31
Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po drugim tygodniu? [31.03]
fot. mat. prasowe

Kto odpadł z "Big Brothera" 31.03.2019? W poniedziałek poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni byli Tomasz Urban i Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo w czwartek za złamanie regulaminu do grona nominowanych dołączyła Justyna Żak. W niedzielę natomiast dowiedzieliśmy się, kto odpadł z "Big Brothera" 2019. 

"Big Brother" 2019 - kto odpadł z programu po drugim tygodniu 31.03? Czy Dom Wielkiego Brata opuściła Tomasz Urban, Łukasz Darłak czy Justyna Żak? Informacje o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 2019 będzie można znaleźć w tym artykule po zakończonym niedzielnym odcinku. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. 

» Big Brother 2019 - kto nowy dołączy i zamieszka w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 01.04]

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po drugim tygodniu? [31.03]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 31.03.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy zostały ogłoszone ostateczne wyniki.

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

W poniedziałek 25 marca poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Tomasz Urban i Łukasz Darłak, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio sześć i pięć. Dodatkowo w czwartek, decyzją Wielkiego Brata, do grona nominowanych dołączyła Justyna Żak. Uczestniczka złamała regulamin programu - zakrywała mikrofon tak, by widzowie jej nie słyszeli. Dodatkowo razem z Marleną Klimczyk rozmawiała o tym, który z uczestników jest najsilniejszy i kto ma największą szansę na finał. Takie zachowanie nie spodobało się Wielkiemu Bratu, który karnie nominował Justynę.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 31.03.2019, spoczywała po stronie widzów. Od poniedziałku można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Tomasz Urban z "Big Brothera" ma 34 lata i pochodzi z Gliwic. Od ponad 10 lat jest profesjonalnym modelem i bardzo lubi swoją pracę. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa. Poprzez udział w programie, Tomasz Urban chce udowodnić, że modele są inteligentni, a ich praca nie jest sielanką. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą designerskich zatyczek do uszu.  

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Z kolei Łukasz Darłak z "Big Brothera" ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Uczestniczka Big Brothera 2019, Justyna Żak ma 26 lat, pochodzi z Białegostoku, a wśród znajomych znana jest jako "Juszes". Również w sieci można znaleźć ją pod tym pseudonimem, ponieważ dziewczyna jest youtuberką. Zawodowo zajmuje się tworzeniem filmów w serwisie Youtubie. Pokazuje na nich m.in. przepisy na potrawy wegańskie.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [31.03]

Kto odpadł z Big Brothera 2019? [31.03.2019]

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było trzech uczestników, tj. Tomasz Urban, Łukasz Darłak oraz Justyna Żak i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Domu Wielkiego Brata 31.03.2019

31 marca z "Big Brothera" odpadł Tomasz Urban.

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Co ciekawe, w czwartek pojawiła się informacja, że jedna z uczestniczek "Big Brothera" 2019 na własne życzenie opuszcza Dom Wielkiego Brata. Mowa tu o Marlenie Klimczyk, która przyznała, że szkoda jej czasu na udział w programie. Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu taką samą decyzję podjął inny uczestnik Daniel Barłóg, który - jak sam stwierdził - nie odnajdował się w show.

RadioZET.pl/JW