Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po pierwszym tygodniu? [24.03]

Jolanta Waligóra
25.03.2019 09:14
Big Brother 2019 - kto odpadnie z programu po pierwszym tygodniu? [24.03]
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Kto odpadł z "Big Brothera" 24.03.2019? W środę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni byli Natalia Wróbel i Maciej Borowicz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. W niedzielę natomiast dowiedzieliśmy się, kto odpadł z "Big Brothera" 2019. Artykuł zaktualizujemy po emisji odcinka.

"Big Brother" 2019 - kto odpadł z programu po pierwszym tygodniu 24.03? Czy Dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Wróbel czy Maciej Borowicz? Informacje o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 2019 będzie można znaleźć w tym artykule po zakończonym niedzielnym odcinku. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [24.03]

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po pierwszym tygodniu? [24.03]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 24.03.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy zostały ogłoszone wyniki.

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

W środę 20 marca poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Natalia Wróbel i Maciej Borowicz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio sześć i cztery. Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 24.03.2019, spoczywała po stronie widzów. Od środy można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online

Natalia Wróbel z "Big Brothera" 2019 ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Już na początku swojego występu w programie przyznała, że chciałaby zostać celebrytką, ponieważ podoba jej się ich styl życia. Uczestniczka w wieku 18 lat wyjechała do Włoch, a następnie przeprowadziła się do Szwajcarii. Tam poznała - jak przyznaje - "miłość swojego życia", czyli swojego obecnego partnera. 

Z kolei Maciej Borowicz z "Big Brothera" 2019 ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Od 16 lat jest DJ-em. Ponadto jest event managerem oraz instruktorem fitnessu. W środowisku klubowym znany jest pod pseudonimem "DJ Matthew Clarck". Maciej Borowicz jest silnie związany ze swoją rodziną, a przede wszystkim z siostrą i ojcem. Uczestnik jest obecnie w związku.

Zagłosuj

Kto powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?

Liczba głosów:

Kto odpadł z Big Brothera 2019? [24.03.2019]

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było dwóch uczestników, tj. Natalia Wróbel oraz Maciej Borowicz i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z Big Brothera 2019 24.03. Dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Wróbel.

Co ciekawe, w czwartek na oficjalnym fan page'u programu na Facebooku pojawiła się informacja, że jeden z uczestników "Big Brothera" 2019 na własne życzenie opuszcza Dom Wielkiego Brata. Mowa tu o Danielu Barłogu

42-letni uczestnik "Big Brothera" swoją decyzję ogłosił pozostałym uczestnikom przy śniadaniu. Miał im powiedzieć, że "nie jest sobą", "dusi się" i "nosi go".  Ponoć tęskni też za swoją partnerką, którą zostawił samą na ranczu. O tym, czy Daniel rzeczywiście pożegna się z programem, przekonamy się w niedzielę, podczas emisji odcinka na żywo. Niewykluczone, że jeśli Daniel opuści dom, nominowani uczestnicy dostaną dodatkowy tydzień w programie.

Big Brother 2019: Daniel Barłóg odchodzi z programu dobrowolnie

RadioZET.pl/JW