Zamknij

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po trzecim tygodniu? [7.04]

Jolanta Waligóra
08.04.2019 08:57
Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po trzecim tygodniu? [7.04]
fot. mat. prasowe

Kto odpadł z "Big Brothera" 7.04.2019? W niedzielę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Maciej Borowicz i Karolina Wnęk, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Dodatkowo w poniedziałek, decyzją Wielkiego Brata, program za łamanie regulaminu opuścił Maciej Borowicz, a do grona nominowanych dołączyli Justyna Żak i Łukasz Darłak. W niedzielę dowiedzieliśmy się, kto odpadł z "Big Brothera" 2019.  

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu po trzecim tygodniu 7.04? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Czy to będzie Karolina Wnęk, Justyna Żak czy Łukasz Darłak? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 7.04.2019.

Big Brother 2019 - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [7.04]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 7.04.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. Wtedy zostały ogłoszone ostateczne wyniki.

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

W niedzielę 31 marca poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Karolina Wnęk i Maciej Borowicz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio sześć i pięć. W poniedziałek jednak, decyzją Wielkiego Brata, program za wielokrotne łamanie regulaminu, opuścił Maciej Borowicz. Tym samym do grona nominowanych dołączyły kolejne dwie osoby, które - oprócz Karoliny i Maćka - uzyskały najwięcej głosów od pozostałych uczestników, tj. Łukasz Darłak i Justyna Żak.

Decyzja o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 7.04.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestniczka Big Brothera 2019, Karolina Wnęk ma 21 lat i mieszka w Lipnicy Wielkiej. Pochodzi z południa Polski, z regionu Orawy. Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jest na 2. roku studiów niestacjonarnych.

Z kolei Łukasz Darłak z "Big Brothera" ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa. Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [7.04]

Uczestniczka Big Brothera 2019, Justyna Żak ma 26 lat, pochodzi z Białegostoku, a wśród znajomych znana jest jako "Juszes". Również w sieci można znaleźć ją pod tym pseudonimem, ponieważ dziewczyna jest youtuberką. Zawodowo zajmuje się tworzeniem filmów w serwisie Youtubie. Pokazuje na nich m.in. przepisy na potrawy wegańskie.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [31.03]

Zagłosuj

Kto powinien odpaść z "Big Brothera"?

Liczba głosów:

Kto odpadł z Big Brothera 7.04.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych było trzech uczestników, tj. Karolina Wnęk, Łukasz Darłak oraz Justyna Żak i to widzowie zadecydowali o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 7.04.2019. Z programem pożegnała się Karolina Wnęk.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Co ciekawe, w ubiegły czwartek pojawiła się informacja, że jedna z uczestniczek "Big Brothera" 2019 na własne życzenie opuszcza Dom Wielkiego Brata. Mowa tu o Marlenie Klimczyk, która przyznała, że szkoda jej czasu na udział w programie. Przypominamy, że dwa tygodnie temu taką samą decyzję podjął inny uczestnik Daniel Barłóg, który - jak sam stwierdził - nie odnajdował się w show. 

RadioZET.pl/JW