Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

12.04.2019 15:35

O co chodzi w Big Brotherze 2019? Program powraca na antenę po 11 latach przerwy, a odcinki będą emitowane przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Nie wszyscy jednak oglądali poprzednie edycje, dlatego wielu widzów, którzy chcą śledzić losy uczestników reality show, szuka informacji na temat tego, na czym polega Big Brother 2019 i jakie są zasady programu. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY] fot. Youtube/tvnpl

Big Brother 2019 - ZASADY: o co chodzi w programie? Na czym polega? Kto i co ile opuszczać będzie Dom Wielkiego Brata? Kto będzie o tym decydować? Jak przebiegać będzie głosowanie? Wyjaśniamy, o co chodzi w "Big Brotherze" 2019.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Big Brother 2019 - o co chodzi w programie?

Na czym polega Big Brother 2019 i o co chodzi w programie? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które chcą oglądać nową edycję reality show i śledzić losy uczestników. W końcu nie wszyscy pamiętają, jakie zasady obowiązywały w poprzednich edycjach programu, a niektórzy nigdy nie oglądali ubiegłych sezonów. 

Big Brother 2019: ONLINE transmisja. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Zasady Big Brothera 2019 prawdopodobnie będą przedstawiać się podobnie, jak to było we wcześniejszych edycjach. 16 uczestników programu wprowadzi się do tzw. Domu Wielkiego Brata, który będzie naszpikowany kamerami. Wiadomo, że budynek zlokalizowany będzie w miejscowości Gołków w powiecie piaseczyńskim. Willa może wydawać się znajoma fanom "Top Model" oraz widzom serialu "Pułapka", bo również tam były kręcone ujęcia. Widzowie będą mogli obserwować codzienne życie uczestników, którzy zostaną odcięci od jakichkolwiek informacji o świecie i śledzić ich wzajemne relacje. A może i nawet rozkwitające nowe miłości?

Big Brother 2019 - NOMINACJE. O co w nich chodzi i na czym polegają?

O tym, jak będą wyglądać dni uczestników programu "Big Brother", informować będzie nadawany przez głośniki głos - będzie to tzw. Wielki Brat. Będzie on wydawał polecenia i dawał różnorakie zadania do wykonania. Naturalnie wypełnianie ich przez uczestników będzie obowiązkowe. 

>> Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

ZASADY Big Brothera 2019 - na czym polega program?

Odpowiadając na pytanie, o co chodzi w Big Brotherze 2019, należy także wspomnieć o tym, jak będą wyglądać eliminacje. Co tydzień będą miały miejsce tzw. nominacje. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. Dwie osoby z największą liczbą głosów będą nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i przez kolejny tydzień widzowie będą mieli poprzez głosowanie SMS oraz online wybrać spośród nich jedną, która opuści program.

Big Brother 2019: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

Prawdopodobnie takie zasady "Big Brothera" - jak to było w poprzednich sezonach - obowiązywać będą do czasu, gdy w grze pozostanie trójka uczestników. Wtedy już widzowie zadecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą programu i otrzyma nagrodę

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Big Brothera"?

RadioZET.pl/JW

Oceń