Zamknij

Big Brother 2019: pokój zwierzeń. Gdzie jest? Kto do niego wchodzi?

Paweł Żurek
05.04.2019 15:47
Big Brother 2019: pokój zwierzeń. Gdzie jest? Kto do niego wchodzi?
fot. Piotr Molecki/East News

Pokój zwierzeń w Big Brotherze 2019 to jedno z najbardziej tajemniczych pomieszczeń w całym programie. Niewiele osób wie gdzie znajduje się pokój, a także kto może do niego wejść. Przeczytacie o tym w naszym artykule. 

Big Brother 2019: pokój zwierzeń. Gdzie jest? Kto i dlaczego do niego wchodzi? Sprawdźcie odpowiedzi na te pytania w naszym artykule.

>> Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

Big Brother 2019: co to jest? Gdzie jest pokój zwierzeń? 

Pokój zwierzeń to jedno z pomieszczeń, które od razu przychodzą nam na myśl, gdy myślimy o Big Brotherze. W każdej edycji tego reality show wchodzą do niego uczestnicy programu. Także w Big Brotherze nagrywanym w 2019 roku widzowie będą mogli zobaczyć tajemniczy pokój zwierzeń, który znajduje się w domu Wielkiego Brata.

>> Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Pokój zwierzeń w Big Brotherze 2019. Kto i dlaczego do niego wchodzi?

Pokój zwierzeń to pomieszczenie, do którego w każdej edycji Big Brothera wchodzą uczestnicy programu. Odbywają się tam wówczas tak zwane nominacje. W ich trakcie, każdy z biorących udział w BB rozmawia z Wielkim Bratem na temat osób, z którymi mieszka w domu.

Wtedy następuje typowanie: każdy uczestnik Big Brothera w pokoju zwierzeń wybiera dwie osoby, które według niego mają odejść z programu. Z domu Wielkiego Brata muszą wyprowadzić się ci, którzy otrzymają najwięcej głosów. Do tego, uczestników reality show z domu wyrzucają jeszcze widzowie w trakcie głosowania SMS. Uczestnicy programu "eliminują się" aż do momentu, gdy w Domu mieszkają już tylko 3 osoby - wówczas widzowie programu wybierają wśród nich zwycięzcę. 

>> Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi?

RadioZET.pl/PZ