Zamknij

Big Brother 3 - kiedy trzecia edycja programu TVN i czy będzie nowy sezon? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
17.12.2019 11:36
Big Brother 3 - kiedy trzecia edycja programu TVN i czy będzie nowy sezon?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy 3. edycja "Big Brothera" i czy będzie? Informacji na temat nowych odcinków popularnego programu TVN szuka wielu zwolenników tego formatu. Choć wiele szczegółów dotyczących kolejnego sezonu owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, kiedy "Big Brother 3" i czy będzie trzecia edycja.

"Big Brother", 3. edycja - kiedy premiera nowej edycji programu? Czy powstanie kolejny sezon reality show TVN? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Big Brother 3" i czy będzie trzecia edycja show.

Big Brother 3 - czy będzie trzecia edycja programu w 2020 roku?

Informacje na temat tego, czy będzie 3. edycja "Big Brothera" i kiedy nowy sezon programu TVN, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu ten format przez lata zyskał sobie wielu zwolenników i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Niestety do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat tego, czy w ogóle powstanie "Big Brother 3".

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się jednak, że według wstępnych planów trzecia edycja "Big Brothera" ma powstać. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Big Brother, 3. edycja - kiedy nowy sezon programu TVN?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy trzecia edycja "Big Brothera" i czy w ogóle będą nowe odcinki popularnego programu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Jak informuje jednak portal Wirtualnemedia.pl, możliwe, że 3. edycję "Big Brothera" będzie można oglądać na jesieni 2020 roku. Jeśli informacje te zostaną potwierdzone, zamieścimy je w tym artykule.

Na razie pracujemy nad ramówką wiosenną, w której czeka nas kilka nowości. Oczywiście po tak dobrych wynikach, rozmawiamy także o kontynuacji „Big Brothera” w przyszłym roku - komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7, portalowi WirtualneMedia.pl.

Przypomnijmy, że finał drugiej edycji reality show odbył się w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku. Ostatni odcinek show wyemitowany został tradycyjnie w niedzielę o godzinie 20:00 na kanale TVN7. O zwycięstwo walczyło trzech finalistów, tj. Wiktor, Martyna oraz Kamil. Ostatnie zwycięzcą drugiej edycji show okazał się Kamil Lemieszewski.

Zagłosuj

Czekasz na 3. edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW