Zamknij

Big Brother - CASTINGI 2018/19. Jak zgłosić się do programu, gdzie, do kiedy?

Redakcja
24.01.2019 15:54
Big Brother - CASTINGI 2018. Jak zgłosić się do programu, gdzie, do kiedy?
fot. bigbrother.tvn.pl

Castingi do "Big Brothera" 2018/19 ruszyły! Emisja nowej edycji popularnego programu zaplanowana jest na przyszły rok, a już teraz poszukiwane są osoby, które wezmą udział w show. Szczegółowe informacje na temat tego, jak zgłosić się do "Big Brothera", gdzie i do kiedy, przedstawiamy poniżej.

"Big Brother" TVN7: CASTINGI do programu 2018/19. Jak się zgłosić? Gdzie? Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia? Kto może wziąć udział w nowej edycji programu? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy informacje o castingach do "Big Brothera".

"Big Brother": CASTINGI 2018. Jak zgłosić się do programu i gdzie? 

Jak zgłosić się na casting do "Big Brothera" 2018? Zgłoszenia do programu przyjmowane są poprzez stronę bigbrother.tvn.pl. Na początku należy się zarejestrować, podając niezbędne dane osobowe, tj. imię, nazwisko, e-mail oraz wybrać swoje hasło. Rejestracja pozwoli na otrzymywanie wiadomości od organizatorów oraz na powrót do zgłoszenia w późniejszym czasie. Każda osoba, która chce wziąć udział w programie, musi odpowiedzieć na pytania dotyczące danych, pytania dodatkowe oraz przesłać zdjęcia (od 4 do 6 - w tym zdjęcie twarzy i całej sylwetki) i materiał wideo, w którym należy o sobie opowiedzieć (maksymalnie 2-minutowe wideo). 

"Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą? Czy masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Jeśli tak, to Twoja wyjątkowa szansa: niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brotherczeka na Ciebie. Bo cokolwiek robisz w życiu, chcemy Cię poznać!" - zachęcają organizatorzy w zapowiedzi castingowej "Big Brothera". 

Po wysłaniu zgłoszenia do "Big Brothera" 2018 redakcja programu je przeanalizuje i skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Casting do "Big Brothera" 2018/19 - do kiedy trwa?

Niestety nie pojawiła się informacja, do kiedy castingi do "Big Brothera" 2018 będą trwały. Jeśli tylko pojawi się taka wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Przypominamy, że nowa edycja "Big Brothera" wyemitowana zostanie wiosną 2019 roku na kanale TVN7. Jak pisaliśmy jeszcze w listopadzie - program wróci na antenę po 11 latach przerwy. Producentem show będzie, tak jak pięciu poprzednich edycji, Endemol Shine Polska. 

RadioZET.pl/JW