Zamknij

Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?

Jolanta Waligóra
11.06.2019 10:59
Big Brother - FINAŁ 2019: jak głosować na finalistów online i SMS?
fot. Beata Zawadzka/East News

Jak głosować w finale "Big Brothera" 2019? Informacji na ten temat szuka wielu fanów programu, którzy przez kilkanaście ostatnich tygodni śledzili życie uczestników w Domu Wielkiego Brata, a teraz chcą oddać głos na swojego faworyta. Sprawdzamy, jak głosować w finale "Big Brothera" 2019 SMS i online.

"Big Brother" 2019 - FINAŁ: jak głosować na finalistów? Jak oddać głos na Igora Jakubowskiego, Radka Palacza, Bartka Boruca oraz Magdę Wójcik online, a jak za pośrednictwem wiadomości SMS? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jak głosować w finale "Big Brothera" 2019.

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto wygra program? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA 16.06]

Finał Big Brothera 2019 - jak głosować na finalistów poprzez SMS?

Informacji na temat tego, jak głosować w finale "Big Brothera" 2019 szuka wielu fanów programu, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili życie uczestników reality-show, a teraz chcą oddać głos na swojego ulubieńca. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby - za pośrednictwem wiadomości SMS oraz drogą online. 

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że do wielkiego i długo wyczekiwanego finału "Big Brothera" 2019 awansowało czworo uczestników, tj. Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc i to właśnie oni walczą o główną nagrodę.

Każdemu z finalistów przypisany jest określony numer - 1. Igor, 2. Radek, 3. Bartek, a 4. Magda. Aby oddać głos na swojego faworyta, należy wysłać SMS na numer 7322 o treści 1, 2, 3 lub 4 (koszt głosu/sms-a: 3,69 zł z VAT). WAŻNE - oddajemy głos na osobę, która według nas powinna wygrać "Big Brothera" 2019, a nie - jak to było we wcześniejszym głosowaniu - powinna opuścić program.

Big Brother - finał 2019: GŁOSOWANIE. Jak oddać głos online?

Oddać głos w finale "Big Brothera" 2019 można także online. Aby to zrobić, należy wejść na stronę www.decyduj.online. Koszt jednego głosu wynosi 3,69 zł z VAT. 

Big Brother 2019 - FINAŁ: kto dostał się do finału i kiedy oglądać?

Dodatkowo wszyscy, którzy oddadzą głos w finale "Big Brothera", wezmą udział w specjalnej loterii. W niedzielę 16 czerwca spośród wszystkich głosujących wylosowany zostanie zwycięzca nagrody głównej w wysokości 20 000 zł.

Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się kilkoro uczestników, m.in. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban czy Karolina Wnęk, którzy przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz i Jakub Pyśk zostali wyrzuceni z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.  

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

RadioZET.pl/JW