Zamknij

Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi?

Paweł Żurek
29.03.2019 14:20
Big Brother 6: premiera, obsada, prowadzący
fot. bigbrother.tvn.pl

Nowa edycja Big Brother w 2019 roku w TVN? Stacja podała już datę premiery znanego reality show. Sprawdzamy to kiedy będzie można obejrzeć program, gdzie go obejrzeć i kto go poprowadzi.

Big Brother  w TVN: kiedy program w 2019? Kto weźmie w nim udział? Gdzie będzie można obejrzeć w TV? Kto poprowadzi nową edycję Big Brother? Odpowiadamy na pytania wszystkich wielbicieli tego reality show. Jak zapowiedziało TVN jeszcze w 2019 roku szykuje się premiera 6. sezonu Big Brothera. Reality show wróci do polskiej telewizji po 11 latach przerwy. 

Zobacz także

Big Brother nowa edycja w 2019: kiedy i gdzie oglądać program? 

Premiera nowej edycji Big Brothera w TVN to jedna z najbardziej wyczekiwanych dat przez wielbicieli reality show. Producenci programu podali, że nowa edycja Big Brother po raz pierwszy zostanie wyemitowana 17 marca 2019 r.

"Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

- Big Brother wraca na antenę w 2019 roku i wszystkie reguły odchodzą w zapomnienie – zapowiada TVN na swojej oficjalnej stronie.

Prawdopodobnie Big Brother będzie dostępny na platformie internetowej player.pl. W telewizji pokaże go stacja TVN7. Big Brother 7 będzie pokazywany w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20. Później, bo o 23:15, zostanie pokazany Big Brother Extra, czyli materiały, które powstały podczas kręcenia Big Brothera, ale nie zostały ujęte we wcześniejszych odcinkach.

"Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Do tego, TVN7 wprowadzi tzw. łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: Big Brother - Pobudka (o godz. 9:50), Big Brother - Popołudnie (godz. 13:35) oraz Big Brother: podwieczorek (godz. 16:40). Będą to krótkie, kilkuminutowe odcinki. TVN7 w każdą niedzielę pokaże też Big Brother na żywo, w którym będzie można obejrzeć podsumowanie tygodnia w programie.

>> Big Brother wraca do TVN! Najnowsze informacje o reality show

Uczestnicy nowej edycji Big Brothera: obsada

Do tej pory nie poznaliśmy żadnego uczestnika nowej edycji Big Brother 7. Celebryci chwalili się już w swoich mediach społecznościowych uczestnictwem w castingu – była na nim Izabel Marcinkiewicz i Rafalala. Jednak póki co nikt nie potwierdził oficjalnie uczestnictwa w Big Brother 6.

Kto poprowadzi nową edycję Big Brothera w 2019? 

Prowadzącą nowej edycji Big Brothera będzie Agnieszka Woźniak-Starak. TVN oficjalnie potwierdziło, że celebrytka zastąpi Małgorzatę Kosik, prowadzącą 5 edycji Big Brothera. 

Prowadzący Big Brothera 7

Współprowadzącymi Big Brothera 7 będą Ula Chincz i Małgorzata Ohme - poinformował portal Wirtualne Media. - Główną gospodynią i twarzą formatu jest Agnieszka Woźniak-Starak, a czwartym prowadzącym będzie Bartek Jędrzejak z „Dzień dobry TVN” - czytamy na stronie Wirtualne Media. 

>> "Big Brother 7" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

RadioZET.pl/TVN/PZ