Zamknij

Big Mac za 5 zł - promocja w McDonald's na 50-lecie słynnej kanapki

Redakcja
08.06.2018 12:05
Big Mac za 5 zł - promocja w McDonald's na 50-lecie słynnej kanapki
fot. mcdonalds.pl

Promocja w McDonald's spodoba się wszystkim fanom słynnej kanapki. "Big Mac za 5 zł" to nowa czasowa oferta dostępna dla klientów restauracji. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje oraz czas trwania i warunki promocji "Bic Mac Weekend".

Big Mac za 5 zł w McDonald's - od kiedy do kiedy trwa promocja i jak otrzymać kanapkę w niższej cenie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o specjalnej ofercie McDonald's z okazji 50-lecia Big Mac.

Big Mac w McDonald's za 5 zł - warunki promocji

Kanapka Big Mac za 5 zł będzie dostępna dla wszystkich klientów. Nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych zakupów, aby otrzymać promocyjną cenę kanapki. Specjalna oferta została przygotowana z okazji 50-lecia wprowadzenia tej pozycji do menu McDonald's. Promocja "Big Mac za 5 zł" jest dostępna we wszystkich restauracjach. Na stronie internetowej mcdonalds.pl/50lecie-big-mac/ dostępna jest mapa, dzięki której można znaleźć najbliższą restaurację.

» McDonalds: zamówienia z dostawą w ofercie sieci w Polsce. Jak zamawiać?

Promocja w McDonald's: "Big Mac Weekend" - od kiedy do kiedy trwa?

Słynnego hamburgera Big Mac za 5 zł będzie można kupić w restauracjach McDonald's tylko w jeden weekend. Specjalna oferta będzie dostępna tylko w sobotę, 9 czerwca 2018 i w niedzielę, 10 czerwca 2018 w godzinach otwarcia restauracji. Dodatkowo z okazji 50. urodzin Big Maca, w McDonald's pojawiły się dwie dodatkowe pozycje w menu: Grand Big Mac i Mac Jr. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej McDonald's.

» McDonald's McDelivery Day 2018 - jak zdobyć darmowe ubrania i gadżety?

Dokładnie w 1968 roku kanapka Big Mac oficjalnie trafiła do restauracji McDonald's w całych Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z opisem na stronie internetowej McDonald's, Big Mac od lat niezmiennie zachwyca dwoma kawałkami soczystej 100% wołowiny, świeżymi warzywami i sekretnym sosem. W cenie regularnej kanapka kosztuje około 10 zł i jest dostępna w ofercie regularnej.

» Dmuchany flaming w Lidlu - promocja na dmuchane materace [OD 11.06.]

RadioZET.pl/KP