Zamknij

Bindi to czerwona kropka... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Karolina Piotrowska
26.06.2019 19:36
Bindi to czerwona kropka... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. screen / player.pl

Bindi to czerwona kropka...? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" można znaleźć w artykule poniżej. Sprawdzamy też, którą odpowiedź na to pytanie z "Milionerów" zaznaczył uczestnik i czy wybrał prawidłowo. 

Bindi to czerwona kropka...? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" możecie znaleźć poniżej. Dodatkowo w tym artykule wyjaśniamy prawidłową odpowiedź i co ona oznacza.

Bindi to czerwona kropka...? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach": Bindi to czerwona kropka..." na początku nie była oczywista dla uczestnika. Miał pewne wątpliwości, a do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

A. na czole 

B. na języku 

C. na czubku nosa 

D. w rogu telewizora

Choć chwilę się zastanawiał, uczestnik podjął ostatecznie decyzję i wybrał odpowiedź A. Nie skorzystał przy tym pytaniu z żadnego koła ratunkowego.

Bindi to czerwona kropka...? [ODPOWIEDŹ Z MILIONERÓW]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "Bindi to czerwona kropka...", to A. Była ona warta 10 tysięcy złotych. Na tym pytaniu program się zakończył. Dalszą część gry będzie można zobaczyć dopiero w kolejnym odcinku.

Bindi to znak na czole noszony przez kobiety na terenach znajdujących się pod wpływem hinduizmu. Czasami zwany "świętą kropką" lub "czerwoną kropką" ; symbolizuje ochronę kobiety przez jej męża lub ojca i przyjmuje postać czerwonej kropki z mineralnego pigmentu. 

Co zawsze odsłania tak zwana mała czarna? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/KP