Zamknij

"Birds of Prey" - obsada, zwiastun, data premiery. O czym będzie film?

Redakcja
29.01.2019 11:33
"Birds of Prey" - obsada, zwiastun, data premiery. O czym będzie film?
fot. Youtube/Movieclips Trailers

Film "Birds of Prey" to nowy spin-off "Legionu Samobójców", w którym Harley Quinn współpracować będzie z innymi antybohaterkami. Jego premiera zaplanowana jest na początek 2020 roku. Do obsady powróci m.in. Margot Robbie, ale przede wszystkim pojawi się wiele nowych twarzy. Szczegółowe informacje o premierze "Birds of Prey", obsadzie i zwiastun filmu zamieszczamy poniżej.

"Birds of Prey" - kiedy premiera spin-offu "Legionu Samobójców"? Kto zagra? Jak przedstawia się pierwszy zwiastun? O czym będzie produkcja? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "Birds of Prey" - zwiastun, obsada, data premiery.

"Birds of Prey" - obsada i data premiery filmu

Kiedy premiera "Birds of Prey"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Harley Quinn, którzy chcą śledzić dalsze losy antybohaterki - znana już jest data premiery spin-offu "Legionu Samobójców". Film trafi do kin 7 lutego 2020 roku. Za scenariusz odpowiedzialna jest Christina Hodson, natomiast za reżyserię Cathy Yan ("Dead Pigs").

» Margot Robbie pokazała scenariusz "Birds of Prey". Zobacz, co dopisała do tytułu «

W obsadzie "Birds of Prey" oczywiście nie może zabraknąć Margot Robbie, która ponownie wcieli się - tym razem w główną rolę - Harley Quinn. Ponadto zagrają: Rosie Perez (jako Renee Montoya), Mary Elizabeth Winstead (Helena Bertinelli / Łowczyni), Jurnee Smollett-Bell (Dinah Lance / Czarny Kanarek), Ewan McGregor (Roman Sionis / Czarna Maska), Chris Messina (Victor Zsasz), Derek Wilson (Tim Evans).

Film "Birds of Prey": ZWIASTUN. O czym będzie "Birds of Prey"?

Film "Birds of Prey", który jest nowym spin-offem "Legionu Samobójców", skupi się na historii Harley Quinn, która będzie współpracować z innymi antybohaterkami. Choć zwiastun filmu "Birds of Prey" najprawdopodobniej pojawi się dopiero w ciągu kilku miesięcy, to już teraz do sieci trafił pierwszy teaster. Jest bardzo tajemniczy, co stało się powodem jeszcze większego zainteresowania filmem.

RadioZET.pl/JW