Zamknij

Black Friday 2018 - Rossmann: PERFUMY i zestawy taniej [REGULAMIN, ZASADY]

Redakcja
23.11.2018 15:02
Black Friday 2018 - Rossmann: promocja na perfumy [REGULAMIN, ZASADY]
fot. Shutterstock

Black Friday 2018 i promocja w Rossmannie na perfumy to idealna okazja, aby skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych specjalnie na ten dzień. Dzięki takim ofertom już pod koniec listopada będzie można kupić pierwsze świąteczne prezenty. Sprawdzamy zasady i regulamin promocji na perfumy w Rossmannie, do kiedy potrwa i co jeszcze można kupić w obniżonych cenach.

Black Friday 2018: Rossman - perfumy, zestawy prezentowe i torebki na promocji w listopadzie 2018. Okazuje się, że w tym roku znów możemy kupić perfumy w okazyjnych cenach w drogerii, a oprócz tego przygotować się na święta i zakupić prezenty dla najbliższych. Sprawdzamy informacje o najnowszej promocji w Rossmannie na Black Friday 2018.

» Black Friday 2018 - kiedy startują wyprzedaże i gdzie? [LISTA SKLEPÓW]

Black Friday 2018 Rossmann - promocja: perfumy i co jeszcze?

Do tej pory promocje w Rossmannie polegały głównie na obniżce cen nawet do 55% na różne rodzaje kosmetyków. Od jakiegoś czasu pojawiają się także np. promocje 1+1 gratis na perfumy lub 2+1 gratis/2+2 gratis. Oznacza to, że przy zakupie odpowiednio 1 lub dwóch produktów możemy otrzymać kolejne gratis.

Wielu klientów drogerii spodziewało się, że również nowa promocja w Rossmannie na Black Friday 2018 pojawi się w listopadzie 2018, a dokładniej w piątek, 23 listopada i potrwa około 2 dni. Wiele osób przewidywało, że będzie to promocja 1+1 na perfumy na Black Friday 2018, podobnie jak w poprzednim roku. Tym razem jednak drogeria przygotowała dla klientów inną akcję rabatową.

» Black Friday 2018 - POLSKA: LISTA SKLEPÓW i promocji na Czarny Piątek

Black Friday 2018: promocja w Rossmannie - perfumy [REGULAMIN, ZASADY]

Mamy już oficjalne informacje na temat promocji na perfumy w Rossmannie na Black Friday 2018. Już na kilka dni przed rozpoczęciem akcji na forach internetowych pojawiały się liczne wypowiedzi na ten temat. Plotki potwierdziły się i w tym roku promocja w Rossmann na Black Friday 2018 prezentuje się następująco:

  • do 70% na perfumy,
  • 50% na zestawy świąteczne,
  • 50% na torebki Łukasza Jemioła

Zasady promocji w Rossmannie na Black Friday 2018 i regulamin pojawiły się w momencie, kiedy rozpoczęła się akcja. Warto pamiętać, że aby skorzystać z promocji należy przede wszystkim dołączyć do Klubu Rossmann. Akcja obowiązuje w terminie 23-26 listopada 2018 roku.

Będąc już uczestnikiem Klubu Rossmann należy złożyć zamówienie za pomocą aplikacji mobilnej Rossmann PL lub na stronie internetowej www.rossmann.pl, logując się na e-mail podany podczas rejestracji do Klubu. Przy zakupach stacjonarnych wystarczy, że podczas transakcji okażemy do zeskanowania Wirtualna Kartę Klubu Rossmann dostępną w aplikacji mobilnej Rossmann PL. 

Podczas akcji "Black Friday. 4 dni najniższych cen na prezenty!" można skorzystać z zakupu maksymalnie 10 produktów objętych promocją. Zamówienia w sklepie internetowym będą realizowane wyłącznie z odbiorem osobistym w drogerii.

Pełny regulamin Black Friday 2018 w Rossmannie można znaleźć na stronie internetowej drogerii lub po kliknięciu na link: Black Friday 2018: promocja w Rossmannie  - REGULAMIN

» Black Friday 2018: Zara, Rossmann, Zalando, H&M, Reserved, Sephora

Zagłosuj

Na jakie oferty z okazji Black Friday 2018 czekasz najbardziej?

Liczba głosów:

» Black Friday 2018: Warszawa - promocje i oferty w centrach handlowych

» Black Friday 2018: Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD [PROMOCJE]

RadioZET.pl/KP