Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Black Friday 2018: Warszawa - promocje i oferty w centrach handlowych

23.11.2018 09:20

Promocje na Black Friday 2018 przyciągają wielu klientów. W Warszawie w wielu centrach handlowych organizowane są specjalne akcje rabatowe z tej okazji, a także wydarzenia towarzyszące, m.in. koncert Michała Szpaka w Blue City.

Black Friday 2018: Warszawa - promocje i oferty w centrach handlowych fot. Shutterstock

Black Friday 2018: Warszawa - promocje: Blue City, Arkadia, Galeria Mokotów, Galeria Północna, Wola Park. Gdzie będą najlepsze oferty i promocje na Black Friday 2018? Jakich atrakcji można spodziewać się w Czarny Piątek w największych centrach handlowych w Warszawie? Poniżej zebraliśmy szczegółowe informacje.

» Black Friday 2018 - LISTA SKLEPÓW, kodów rabatowych i promocji na Czarny Piątek

Black Friday 2018 w Warszawie - jakie promocje w Blue City?

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej centrum handlowego Blue City w Warszawie, Black Friday 2018 rozpocznie się tam w piątek, 23 listopada. Z tej okazji Centrum Handlowe Blue City zamieni się w Black City. W sklepach pojawią się zniżki nawet do 70%. W niektórych promocje będą obowiązywać od rana, inne zamienią Black Friday na Black Weekend, co oznacza więcej czasu na zrobienie okazyjnych zakupów.

Pełna lista ofert i promocji na Black Friday 2018 w Warszawie w Blue City znajduje się na stronie internetowej centrum handlowego. Znajdują się tam także daty obowiązywania wszystkich akcji rabatowych.

Kulminacją Black Friday 2018 w Blue City będzie wieczorny występ Michała Szpaka z zespołem. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Blue City.

Black Friday 2018: Warszawa - promocje i oferty w centrach handlowych fot. bluecity.pl

» Black Friday 2018 - kiedy startują wyprzedaże i gdzie? [LISTA SKLEPÓW] 

Promocje na Black Friday 2018 - Warszawa: GALERIA PÓŁNOCNA, WOLA PARK

W Galerii Północnej na Black Friday 2018 również zostały przygotowane specjalnie oferty rabatowe. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie, z tej okazji blisko 100 sklepów, punktów usługowych oraz lokali gastronomicznych na terenie galerii przygotowało kuszące oferty promocyjne i obniżki sięgające 70%. W wielu sklepach będzie można skorzystać z rabatu 50% na cały asortyment, w tym także na aktualne, jesienno-zimowe kolekcje.

Szczegółowy spis rabatów i promocji na Black Friday 2018 w Galerii Północnej dostępny w formie ulotki: BLACK FRIDAY 2018 - WARSZAWA: GALERIA PÓŁNOCNA [PROMOCJE].

Black Friday 2018 w Wola Parku to również świetna okazja, aby skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów. Wszystkie obowiązującego tego dnia oferty są dostępne na stronie internetowej WOLA PARK - PROMOCJE NA BLACK FRIDAY 2018.

» Black Friday 2018: Zara, Rossmann, Zalando, H&M, Reserved, Sephora 

Black Friday 2018: Warszawa - promocje [ARKADIA, GALERIA MOKOTÓW]

W Arkadii z okazji Black Friday 2018 w Warszawie będzie można skorzystać ze specjalnych zniżek i ofert w dniach 23-25 listopada. O tym, jakie rabaty i promocje na Black Friday 2018 przygotowały sklepy w Arkadii, możemy dowiedzieć się ze specjalnej ulotki.

» Black Friday 2018: Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD [PROMOCJE]

Również w Galerii Mokotów z okazji Black Friday 2018 sklepy przygotowały specjalnie akcje rabatowe. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej centrum handlowego lub ze specjalnej ulotki, gdzie zamieszczone zostały wszystkie promocje na Black Friday 2018 w Galerii Mokotów.

Ulotki udostępniamy także w galerii poniżej:

» Black Friday 2018 - Rossmann: promocja na perfumy 1+1 czy coś innego? 

RadioZET.pl/KP

Oceń