Zamknij

Black Friday 2019 - Biedronka, Lidl, Carrefour: promocje na Czarny Piątek

Karolina Piotrowska
29.11.2019 15:44
Black Friday 2019 - Biedronka, Lidl, Carrefour: promocje na Czarny Piątek
fot. Shutterstock

Promocje na Black Friday 2019 w sklepach Biedronka, Lidl, Carrefour zaczynają się już pojawiać. Sprawdzamy, co będzie można kupić taniej w marketach w Polsce, jakie oferty zostały przygotowane dla klientów i szczegóły promocji na Black Friday 2019.

Black Friday 2019 - Biedronka, Lidl, Carrefour: promocje na Czarny Piątek w marketach. Co będzie można kupić taniej? Jakie oferty zostały przygotowane dla klientów i gdzie warto się wybrać? Sprawdzamy szczegóły.

Black Friday 2019 - BIEDRONKA: promocje, gazetka, produkty

Black Friday 2019 w Biedronce rozpocznie się w czwartek, 21 listopada i będzie to tzw. Black Week. Wielka wyprzedaż potrwa do soboty, 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. W ofercie pojawiły się m.in. komplety sztućców, noże, deski do krojenia, ręczniki kuchenne, pojemniki na żywność, naczynia, akcesoria kuchenne, zabawki i akcesoria dla dzieci, a także ubrania i wiele innych. Oferta może różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Więcej informacji na temat Black Friday 2019 w Biedronce można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jest tam również dostępna gazetka, gdzie znajdziemy dodatkowe promocje, które nie są związane z Czarnym Piątkiem.

Black Friday 2019 - SKLEPY, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Black Friday 2019: Lidl, Carrefour i gdzie jeszcze? [PROMOCJE]

W Lidlu Black Friday 2019 rozpocznie się od piątku, 29 listopada. W ofercie dostępnych będzie wiele produktów, których ceny zostaną obniżone nawet do 80%. W sklepach pojawią się m.in. ubrania, akcesoria do samochodów i majsterkowania, AGD, m.in. odkurzacze, gadżety do stylizacji włosów, sokowirówki, blendery, a także meble i wiele innych produktów. Szczegółową ofertę można sprawdzić m.in. na stronie internetowej Lidla w zakładce BLACK FRIDAY.

W Carrefour Black Friday 2019 zaczął się już na początku listopada. Przez cały miesiąc można robić zakupy online z rabatami do 70%. W ofercie dostępne są m.in. smartfony do -40%, akcesoria do telefonów do -15%, telewizory do -20% i inne produkty nawet do -90%. Oprócz tego w niższych cenach można kupić m.in. zabawki, meble ogrodowe, wyposażenie mieszkania, tekstylia domowe, akcesoria i legowiska dla psów i kotów i wiele innych.

Black Friday co roku cieszy się coraz większą popularnością. Wiele sklepów przyłącza się do akcji i oferuje swoim klientom różnego rodzaju akcje rabatowe. W niektórych sklepach zniżki mogą sięgać nawet do 70%.

Więcej informacji na temat Czarnego Piątku można znaleźć w poniższych artykułach:

RadioZET.pl/KP