Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Black Friday 2019 - LISTA SKLEPÓW, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

09.10.2019 14:48

Black Friday 2019 i lista sklepów w Polsce, w których będą obowiązywały specjalne zniżki i promocje, zaczynają coraz bardziej ciekawić łowców okazji i nie tylko. W końcu Czarny Piątek to moment w roku, kiedy w wielu miejscach można zrobić zakupy w bardzo okazyjnych cenach. Jest to także dobra okazja, aby zacząć myśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych.

Black Friday 2019 - LISTA SKLEPÓW, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce [OKAZJE] fot. Shutterstock

Black Friday 2019: LISTA SKLEPÓW, promocji, kodów rabatowych i okazje. Jakie zniżki będzie można wykorzystać w Czarny Piątek i jakie promocje czekają na klientów tego dnia? Sprawdzamy informacje o promocjach w Black Friday 2018 i listę sklepów, w których będą obowiązywały specjalne promocje, oferty i kupony z okazji Czarnego Piątku w Polsce. W tym artykule będziemy na bieżąco informować o nowych promocjach.

Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?

Black Friday 2019: LISTA SKLEPÓW i promocje w Polsce - kiedy poznamy pełną listę?

Informacje na temat Black Friday 2019, lista sklepów, w których będą obowiązywały zniżki oraz promocje na Czarny Piątek nie są jeszcze znane, jednak zaczynają pojawiać się pierwsze szczegóły na ten temat. Na kilka tygodni przed wielkim świętem zakupów warto już zacząć myśleć np. o zakupach świątecznych i zaplanować, co chcielibyśmy kupić tego dnia. Czarny Piątek to idealna okazja, aby trochę zaoszczędzić i skorzystać z bardzo okazyjnych cen w sklepach.

Przypominamy, że promocje w sklepach z okazji Black Friday 2019 w Polsce najczęściej będą obowiązywały tylko w piątek, 29 listopada. Wiele sklepów jednak przygotowuje oferty nawet na kilka tygodni wcześniej. Z kolei trzy dni później, w poniedziałek 2 grudnia będzie tzw. Cyber Monday 2019. W ten dzień na promocje i kody rabatowe będzie można liczyć przede wszystkim w sklepach internetowych.

Cyber Monday 2019 - kiedy wyprzedaże internetowe i w jakich sklepach? [POLSKA]

BLACK FRIDAY 2019 - LISTA SKLEPÓW, PROMOCJE, KODY RABATOWE, OKAZJE, ZNIŻKI

Choć Czarny Piątek odbywa się dopiero pod koniec listopada, sklepy już zaczynają ujawniać swoje specjalne okazje i promocje na Black Friday 2019. Lista sklepów w ubiegłym roku obejmowała zarówno duże "sieciówki", jak i mniejsze sklepy, w których w okazyjnych cenach można było kupić m.in. odzież, kosmetyki, akcesoria do mieszkań, a także meble i artykuły RTV i AGD i wiele innych produktów.

Gdy tylko pojawią się pierwsze oficjalne potwierdzone informacje na temat Black Friday 2019 w Polsce, lista sklepów i promocji, będziemy aktualizować ten artykuł.

Dobrym przykładem może być Black Friday 2019 w Media Expert, który rozpocznie się prawdopodobnie już na początku listopada. Taka formuła obowiązywała w poprzednim roku, a okazje na tzw. "Black Weeks" trwały aż do Czarnego Piątku. Oferty były podzielone na 4 tygodnie, a w każdym z nich można było zdobyć inne produkty w wyjątkowych cenach. W poprzednich latach w tym samym sklepie tylko w Black Friday obowiązywała specjalna oferta na telewizory - przy zakupie wybranych modeli, drugi telewizor można było otrzymać za 1 zł. Ponieważ promocja na Black Friday cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, być w może w tym roku zostanie ona powtórzona.

Wielu klientów w poprzednich latach miało szansę skorzystać ze specjalnej promocji 1+1 na perfumy w Rossmannie na Black Friday. W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy drogeria przygotuje dla swoich klientów taką samą akcję.

Więcej informacji na temat Black Friday 2019, promocje, okazje i zniżki w Polsce będziemy zamieszczać w tym artykule. W tej chwili pozostaje nam wciąż czekać na kolejne komunikaty, informacje o promocjach i pełną listę sklepów na Black Friday 2019.

Zagłosuj

Na jakie oferty i promocje z okazji Black Friday 2019 czekasz najbardziej?

Szczegółowe informacje o każdej akcji rabatowej, a także regulaminy promocji na Black Friday 2019 w Polsce można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich sklepów. Więcej o akcji pisaliśmy już w poniższym artykule:

Black Friday w Polsce i promocje z tym związane co roku cieszą się ogromną popularnością. Większość sklepów przyłącza się do akcji i oferuje swoim klientom różnego rodzaju akcje rabatowe. Często są to zniżki przy określonej kwocie wydanej na zakupy, specjalne limitowane oferty z okazji Black Friday lub wyprzedaż wszystkich produktów dostępnych w ofercie. Oprócz ubrań w Czarny Piątek w niższych cenach można kupić przede wszystkim sprzęt elektroniczny, np. laptopy czy telewizory. W niektórych sklepach zniżki mogą sięgać nawet do 70%.

RadioZET.pl/KP

Oceń