Zamknij

Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?

Karolina Piotrowska
29.11.2019 15:37
Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?
fot. Shutterstock

Kiedy jest Black Friday 2019? Polska przejęła ten zwyczaj ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest on najbardziej popularny. Tego dnia sklepy oferują wiele zniżek i specjalnych ofert, a sam Czarny Piątek nazywany jest początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Sprawdzamy, kiedy wypada Black Friday 2019 w Polsce i w których sklepach będzie można skorzystać z promocji.

Black Friday 2019 - Polska: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach dostaniemy zniżki? Black Friday jest określany jako największy na świecie dzień wyprzedaży. Co roku pod koniec listopada sklepy odwiedza największa ilość konsumentów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych ofert i atrakcyjnych zniżek. Poniżej zebraliśmy więcej informacji na ten temat.

Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej?

BLACK FRIDAY 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek? [DATA]

Wiele osób już pod koniec wakacji zaczyna szukać informacji o tym, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce. Tak zwany Czarny Piątek wypada zawsze tuż po Święcie Dziękczynienia, czyli w tym roku będzie to ostatni piątek listopada. Ponieważ dokładna data jest ruchoma, również zakupowe święto co roku przypada na inny termin.

Black Friday 2019 - Sephora, Douglas, Hebe, Natura [PROMOCJE KOSMETYCZNE]

Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych przypada zawsze na czwarty czwartek listopada, w tym roku będzie to 28.11. Kiedy jest Black Friday 2019? W tym roku będzie to 29 listopada. Często w sklepach promocje na Czarny Piątek nie trwają tylko przez ten jeden dzień, a są wydłużane na cały weekend lub nawet tydzień.

Święto Dziękczynienia 2019 - kiedy wypada i jak obchodzi się ten dzień? [DATA, POTRAWY]

Gdzie Black Friday 2019 w Polsce i wyprzedaże na Czarny Piątek?

O tym, gdzie promocje na Black Friday 2019 w Polsce i wyprzedaże na Czarny Piątek będziemy informować w poniższym artykule. Będzie można tam znaleźć pełną listę sklepów, w których będą obowiązywały zniżki, kody rabatowe i specjalne akcje rabatowe z okazji Black Friday 2019.

Black Friday 2019 - LISTA SKLEPÓW, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Co roku z okazji Black Friday tysiące marek wprowadza atrakcyjne promocje. Jest to doskonała okazja, aby kupić wybrane produkty ulubionych marek w niższych cenach lub przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i kupić prezenty dla najbliższych. W Polsce, zarówno, jak i innych krajach, największą popularność zdobywają sprzęty AGD i RTV. Ponadto zawsze dużym zainteresowaniem cieszą się ubrania, a także meble i akcesoria do wnętrz.

Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

Black Friday 2019 to dzień największych wyprzedaży w roku. Jest on utożsamiany z początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada pojawiają się gigantyczne obniżki. W Czarny Piątek wiele sklepów czynnych jest dłużej niż zwykle, czasem nawet całą dobę.

Jesienne wyprzedaże 2019 - kiedy w sieciówkach i w jakich sklepach?

Black Friday w Polsce z każdym rokiem robi się coraz bardziej znany i coraz więcej sklepów przyłącza się do akcji. Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Oprócz tego zwyczaju coraz częściej spotykany jest także Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek. To kolejna okazja do zrobienia zakupów w okazyjnych cenach, jednak tego dnia zniżki oferują głównie sklepy internetowe.

To również może Cię zainteresować:

RadioZET.pl/KP