Zamknij

Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej?

Karolina Piotrowska
29.11.2019 15:30
Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej?
fot. Shutterstock

Do wielkiego święta zakupów pozostało już coraz mniej czasu i coraz więcej sklepów ujawnia, jakie oferty specjalne przygotowało na Black Friday 2019. Gdzie największe promocje i w których sklepach będzie najtaniej? Sprawdzamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania oraz co do tej pory wiadomo o promocjach i zniżkach na Czarny Piątek w Polsce.

Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej? Gdzie opłaca się zrobić zakupy w Czarny Piątek i gdzie najlepiej skorzystać z promocji, aby jak najwięcej zaoszczędzić? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje.

Black Friday 2019 - Rossmann: promocja w listopadzie. Co będzie można kupić taniej?

Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i najlepsze oferty?

Gdzie najlepiej zrobić zakupy na Black Friday 2019, gdzie największe promocje i w których sklepach są najlepsze oferty? To jedne z najczęstszych pytań, które pojawiają się wśród potencjalnych klientów przed Czarnym Piątkiem w Polsce. W większości przypadków największe promocje na Black Friday 2019 obowiązują w sklepach ze sprzętami RTV i AGD. Tam zniżki mogą sięgać nawet do 70-90%. W poprzednich latach w jednym z takich sklepów tylko w Black Friday obowiązywała specjalna oferta na telewizory - przy zakupie wybranych modeli, drugą sztukę można było otrzymać za 1 zł. 

Również w wybranych sklepach z odzieżą typu "sieciówki" starsze kolekcje mogą być wyprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach z dużymi rabatami. Duże zniżki na Black Friday 2019 i największe promocje można znaleźć również w sklepach internetowych. Te najczęściej oferują zniżki nawet do 80% i poszczególne artykuły można kupić w bardzo niskich cenach. Dodatkowo często w tym czasie działają udostępniane w mediach społecznościowych kody rabatowe, które łączą się z innymi zniżkami.

Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?

W których sklepach najtaniej i gdzie się opłaca? [BLACK FRIDAY 2019]

O tym, w których sklepach najtaniej na Black Friday 2019 i gdzie opłaca się zrobić zakupy, najłatwiej przekonać się porównując oferty wybranych sklepów. W przypadku sprzętów RTV i AGD przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, czy ten sam towar nie jest dostępny również w innym sklepie w lepszej cenie lub z dodatkowym kodem rabatowym. Dzięki temu możemy zaoszczędzić jeszcze więcej.

Jeśli chodzi o ubrania, w większości sklepów zniżki będą wynosić od 10% do 50%. W tej chwili nie są jeszcze znane szczegółowe oferty, jednak w najbliższych dniach klienci powinni poznać już więcej informacji na ten temat. Wszelkie informacje dotyczące rabatów na Black Friday 2019 i gdzie największe promocje, uzupełniamy na bieżąco w poniższym artykule:

Black Friday 2019 - SKLEPY, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

W wielu sklepach organizowane są tak zwane Black Weeks, gdzie promocje trwają cały tydzień poprzedzający Black Friday 2019. Najczęściej są to sklepy ze sprzętem elektronicznym, elektroniką użytkową i artykułami gospodarstwa domowego.

Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

Black Friday 2019 - Biedronka, Lidl, Carrefour: promocje na Czarny Piątek

RadioZET.pl/KP