Zamknij

Black Friday 2020 - Media Expert, Media Markt, x-kom, RTV Euro AGD [PROMOCJE]

26.11.2020 10:37
Black Friday 2020 - Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD [PROMOCJE]
fot. SHUTTERSTOCK

Promocje na Black Friday 2020 w Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Temat ten podejmowany jest przede wszystkim przez tych, którzy zamierzają zakupić sprzęt elektroniczny i czekają na wielkie obniżki. Poniżej zamieszczamy wszystkie aktualne informacje o Black Friday 2020 w Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD.

Black Friday 2020 - Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD: PROMOCJE. Jakie obniżki na Czarny Piątek przygotowały sklepy ze sprzętem elektronicznym? Na jakie przeceny mogą liczyć klienci? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystkie promocje na Black Friday 2020 w Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD.

Black Friday w RTV Euro AGD to świetna okazja, żeby uzupełnić domowe wyposażenie przy okrojonym budżecie. W czasie czarnopiątkowych promocji w sklepach RTV Euro AGD można również zapolować na produkty, które od dawna miało się na oku, ale ich cena regularna wykraczała poza posiadane możliwości finansowe oraz podarunki bożonarodzeniowe.

Black Friday 2020 - Media Markt, x-kom [PROMOCJE]

Promocje na Black Friday 2020 w Media Markt już się rozpoczęły. Jak czytamy na stronie internetowej sklepu, już teraz przygotowujemy dla naszych Klientów najlepsze promocje, by 27 listopada 2020 był świętem tanich zakupów. Black Friday w MediaMarkt będzie kusił niskimi cenami oraz tysiącami rewelacyjnych produktów. Tego dnia zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz przed komputery, by zrobić zakupy online.

Black Friday 2020 - kiedy jest Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]

Z okazji Black Friday 2020 na klientów Media Markt czekają wyjątkowe promocje. Obniżce podlega wiele produktów. Taniej można zakupić m.in. smartfony, aparaty fotograficzne, telewizory, odkurzacze czy pralki. Aktualne promocje w Media Markt można znaleźć pod tym  LINKIEM.

Już wszystko wiadomo także o Black Friday 2020 w x-kom. Portal Mobimaniak.pl informuje, że promocja w tym sklepie rozpocznie się o północy 27 listopada w aplikacji mobilnej oraz o 3:00 rano na stronie internetowej. 

Według danych przekazanych przez x-kom, maksymalny rabat udzielony na sprzęt ma wynieść aż 4500 złotych. W sumie na wyprzedaży pojawi się ponad 105 tysięcy produktów o łącznej wartości przekraczającej 39 milionów złotych - czytamy na wspomnianym powyżej portalu.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Promocje na Black Friday 2020 - Media Expert, RTV Euro AGD

Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli chodzi o promocje na Black Friday 2020 w Media Expert. Sklep już teraz rusza ze specjalnymi promocjami "Black Weeks". Akcja potrwa do końca listopada, a asortyment objęty rabatami będzie się zmieniał. W promocyjnych cenach będzie można zakupić m.in. takie produkty jak telewizory, słuchawki, tablety, laptopy, konsole, hulajnogi, odkurzacze, lodówki czy zmywarki.

Black Friday 2020 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej? 

Aktualne promocje na Black Friday 2020 w Media Expert można znaleźć pod tym LINKIEM.

Black Friday 2020 rozpoczął się już także w sklepie RTV Euro AGD. Już teraz można znaleźć produkty przecenione nawet do -80%. Codziennie nowa oferta. Promocji podlegają m.in. takie produkty jak piekarniki, laptopy, telewizory, ekspresy, smatfony, pralki, lodówki czy żelazka. Więcej można znaleźć pod tym LINKIEM.

Black Friday (w 2020 roku przypada na 27 listopada) to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, pojawiają się gigantyczne obniżki. Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Black Friday w Polsce, choć nie jest jeszcze aż tak popularny, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany.  

RadioZET.pl