Zamknij

Black Friday 2020 - ZARA, H&M, Reserved, Sinsay [PROMOCJE NA BLACK FRIDAY]

27.11.2020 08:15
Black Friday 2020 ZARA, H&M, Reserved, Sinsay [PROMOCJE NA BLACK FRIDAY]
fot. SHUTTERSTOCK

Black Friday 2020 w sklepach ZARA, H&M, Reserved i Sinsay to temat, na który informacji poszukuje coraz więcej osób. W końcu nadchodzące wielkie obniżki to doskonała okazja na odświeżenie swojej szafy, a to wszystko niedużym kosztem. Szczegóły o promocjach na Black Friday 2020, można znaleźć poniżej.

Promocje na Black Friday 2020 - ZARA, H&M, Reserved, Sinsay. Na jakie obniżki mogą liczyć klienci w Czarny Piątek? Jakie promocje przygotowały te sklepy na 27 listopada? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o Black Friday 2020 w ZARZE, H&M, Sinsay i Reserved.

Black Friday 2020 ZARA, H&M [PROMOCJE W SKLEPACH]

Promocje na Black Friday 2020 w Zarze to dla wielu osób najbardziej wyczekiwane obniżki. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o nadchodzących przecenach, są już znane. Black Friday w Zarze w tym roku ruszy wcześniej, bo już w czwartek, 26 listopada. O godzinie 18:00 rozpocznie się promocja dla użytkowników aplikacji mobilnej marki Zara, a o 19:00 wyprzedaż ruszy na stronie internetowej.

Black Friday 2020 - Media Markt, x-kom, Media Expert, RTV Euro AGD [PROMOCJE]

Promocje w Zarze na Black Friday 2020 mają wynosić nawet do -40%.

Także promocje na Black Friday 2020 w H&M są już znane. Klubowicze już teraz mogą liczyć na 20% rabatu, a także darmową dostawę i zwrot. Aktualne obniżki oferowane w sklepie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej hm.com pod tym LINKIEM.

Black Friday w Zara będzie idealną okazją, żeby odświeżyć swoją szafę i kupić modne w tym sezonie ubrania. Czarnopiątkowe promocje są również świetnym momentem na skompletowanie listy bożonarodzeniowych podarunków dla najbliższych, dlatego zdecydowanie warto śledzić informacje o dostępnych okazjach cenowych.

Promocje na Black Friday 2020 - Reserved, Sinsay

Również w Black Friday 2020 w Reserved można liczyć na atrakcyjne obniżki. Przeceniona zostanie masa produktów, m.in. spodnie, sukienki, koszule, marynarki, torby czy bielizna.

Promocje na Black Friday 2020 w Sinsay mają wynosić nawet do -40%. Więcej na ten temat można znaleźć w specjalnej zakładce na stronie internetowej sklepu oraz pod tym LINKIEM.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Data Black Friday w 2020 przypada na 27 listopada. To dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, pojawiają się gigantyczne obniżki. Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Black Friday w Polsce, choć nie jest jeszcze aż tak popularny, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany.  

RadioZET.pl