Zamknij

Black Friday - Rossmann 2019: promocja na perfumy w listopadzie. Od kiedy i na czym polega?

Karolina Piotrowska
29.11.2019 15:10
Black Friday - Rossmann 2019: promocja na perfumy w listopadzie. Od kiedy i na czym polega?
fot. Shutterstock

Black Friday 2019 i promocja w Rossmannie co roku cieszy się ogromną popularnością. Czarny Piątek przez wiele osób uznawany jest za idealną okazję, aby skorzystać z wyjątkowych ofert i zakupić pierwsze świąteczne prezenty dla bliskich. Sprawdzamy zasady i regulamin promocji na Black Friday 2019 w Rossmannie, do kiedy potrwa i co będzie można kupić w obniżonych cenach.

Black Friday - Rossman 2019: promocja w listopadzie 2019. Co będzie można kupić taniej i jaka promocja będzie obowiązywać na Black Friday 2019 w Rossmannie? Sprawdzamy, czy są już dostępne pierwsze informacje o najnowszej ofercie.

Black Friday Rossmann 2019 - PROMOCJA na perfumy: co jeszcze będzie można kupić taniej?

Do tej pory promocje w Rossmannie na Black Friday 2019 i z innych okazji polegały głównie na obniżce cen nawet do 55% na różne rodzaje kosmetyków. Pojawiały się także np. promocje 1+1 gratis na perfumy lub 2+1 gratis/2+2 gratis. Oznacza to, że przy zakupie odpowiednio 1 lub dwóch produktów kolejne mogliśmy otrzymać za darmo.

Wielu klientów drogerii oczekuje, że również w listopadzie pojawi się nowa promocja w Rossmannie na Black Friday 2019, a dokładniej w piątek, 29 listopada. Wiele osób zaczyna spekulować, na czym może ona polegać i czy po raz kolejny będzie to promocja na perfumy na Black Friday 2019, podobnie jak w poprzednich latach. Znamy już pierwsze potwierdzone informacje na ten temat!

Black Friday 2019 - Sephora, Douglas, Hebe, Natura [PROMOCJE KOSMETYCZNE]

Na Black Friday w Rossmannie 2019 promocja na perfumy pojawi się kolejny rok z rzędu, jednak tym razem w zmienionej formule. Akcja potrwa w dniach 27-30 listopada 2019 roku. W obniżonych cenach na Black Friday 2019 w Rossmannie oprócz perfum będzie można kupić również świąteczne dekoracje, zestawy kosmetyków, drewniane zabawki i wiele innych produktów.

Gdy tylko pojawią się pierwsze szczegóły promocji w Rossmannie na Black Friday 2019, będziemy aktualizować ten artykuł.

Black Friday 2019 - SKLEPY, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Black Friday - promocja w Rossmannie w listopadzie 2019 [REGULAMIN, ZASADY]

Szczegółowe zasady promocji w Rossmannie na Black Friday 2019 i regulamin pojawią się na stronie internetowej drogerii. Warto pamiętać, że aby skorzystać z promocji w listopadzie, na pewno trzeba będzie spełnić warunki regulaminu.

Produkty i kosmetyki, które obejmuje promocja w Rossmannie na Black Friday 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji.

Wszystkie informacje można znaleźć na wspomnianej stronie internetowej drogerii dedykowanej promocji na Black Friday 2019 w Rossmannie.

Black Friday co roku cieszy się coraz większą popularnością. Wiele sklepów przyłącza się do akcji i oferuje swoim klientom różnego rodzaju akcje rabatowe. W niektórych sklepach zniżki mogą sięgać nawet do 70%.

Więcej informacji na temat Czarnego Piątku można znaleźć w poniższych artykułach:

RadioZET.pl/KP