Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro"?

24.08.2018 13:48
xxx zet

"Black Mirror" sezon 5. oficjalnie potwierdzony! Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji serii Netflix. Sprawdzamy, kiedy możemy spodziewać się szczegółowych informacji o 5. sezonie serialu "Czarne Lustro".

Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro" na Netflix? fot. Facebook / @BlackMirrorNetflix

"Black Mirror" sezon 5. - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Kontynuacja została już oficjalnie potwierdzona przez twórców. Sprawdzamy szczegółowe informację oraz datę premiery nowych odcinków w 5. sezonie "Czarnego Lustra".

5. sezon "Black Mirror" - kiedy nowe odcinki?

W marcu 2018 twórcy serialu oficjalnie potwierdzili, że na Netflix pojawi się 5. sezon "Black Mirror". Jest to świetna wiadomość dla fanów serialu, który zdobył aż 8 nominacji do nagrody Emmy 2018. Poprzedni, 4. sezon serialu miał swoją premierę pod koniec 2017 roku, dlatego niestety najbardziej prawdopodobne jest, że na 5. będziemy musieli poczekać aż do 2019 roku.

Nie są jeszcze znane żadne szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków. W krótkiej zapowiedzi 5. sezonu "Black Mirror", która pojawiła się w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć fragmenty odcinków z poprzednich sezonów wyświetlane na wielu ekranach jednocześnie. Pod filmem w opisie widnieje podpis: Przyszłość będzie jaśniejsza niż kiedykolwiek.

"Black Mirror" sezon 5. - DATA PREMIERY

w tej chwili nie jest jeszcze znana dokładna data premiery 5. sezonu "Black Mirror". Nie wiadomo także, ile odcinków będzie liczył 5. sezon "Czarnego Lustra". W tym momencie pozostaje nam jedynie czekać na potwierdzenie wszystkich informacji.

Wciąż nie jest także dostępny oficjalny zwiastun 5. sezonu "Black Mirror". Możemy przypuszczać, że tak jak w przypadku poprzedniej serii, zapowiedź będzie zawierała fragmenty ze wszystkich odcinków nowego sezonu. Prawdopodobnie bliżej daty premiery Netflix będzie publikował także zwiastuny dla poszczególnych odcinków. Wtedy też poznamy więcej wskazówek i informacji na temat poszczególnych historii.

RadioZET.pl/KP

Oceń