Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro"? [DATA PREMIERY]

15.05.2019 12:53

"Black Mirror" sezon 5. i data premiery oficjalnie potwierdzony! Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji serii Netflix. Sprawdzamy, kiedy możemy spodziewać się szczegółowych informacji o 5. sezonie serialu "Czarne Lustro".

Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro" na Netflix? fot. Facebook / @BlackMirrorNetflix

"Black Mirror" sezon 5. - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Kontynuacja została już oficjalnie potwierdzona przez twórców. Sprawdzamy szczegółowe informację oraz datę premiery nowych odcinków w 5. sezonie "Czarnego Lustra".

5. sezon "Black Mirror" - kiedy i o czym nowe odcinki?

W marcu 2018 twórcy serialu oficjalnie potwierdzili, że na Netflix pojawi się 5. sezon "Black Mirror". Jest to świetna wiadomość dla fanów serialu, który zdobył aż 8 nominacji do nagrody Emmy 2018. Poprzedni, 4. sezon serialu miał swoją premierę pod koniec 2017 roku, dlatego niestety najbardziej prawdopodobne jest, że na 5. będziemy musieli poczekać aż do 2019 roku.

Nie są jeszcze znane dokładne szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków. W krótkiej zapowiedzi 5. sezonu "Black Mirror", która pojawiła się w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć fragmenty odcinków z poprzednich sezonów wyświetlane na wielu ekranach jednocześnie. Pod filmem w opisie widnieje podpis: Przyszłość będzie jaśniejsza niż kiedykolwiek.

"Black Mirror" sezon 5. - DATA PREMIERY, ZWIASTUN

Aktualizacja, 15 maja 2019 roku:

Znamy już oficjalną datę premiery 5. sezonu "Black Mirror". Serial na Netflix pojawi się już w środę, 5 czerwca 2019 roku.

Oprócz tego, że znamy już datę premiery 5. sezonu "Black Mirror", wiemy już także, ile odcinków będzie liczył kolejny sezon "Czarnego Lustra". Tym razem będą to 3 epizody.

Dostępny jest już także oficjalny zwiastun 5. sezonu "Black Mirror". Możecie obejrzeć go poniżej. Tak jak w przypadku poprzedniej serii, zapowiedź zawiera fragmenty z różnych odcinków nowego sezonu. Po raz kolejny w serialu zostaną poruszone tematy związane z przewidywaniem przyszłości, a w jednym z odcinków pojawi się Miley Cyrus.

Prawdopodobnie bliżej daty premiery Netflix będzie publikował także zwiastuny dla poszczególnych odcinków. Wtedy też poznamy więcej wskazówek i informacji na temat poszczególnych historii.

RadioZET.pl/KP

Oceń