Zamknij

Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro"? [DATA PREMIERY]

Karolina Piotrowska
29.05.2019 12:34
Black Mirror sezon 5. - kiedy nowe odcinki serialu "Czarne Lustro" na Netflix?
fot. Facebook / @BlackMirrorNetflix

"Black Mirror" sezon 5. i data premiery oficjalnie potwierdzony! Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji serii Netflix. Sprawdzamy, kiedy możemy spodziewać się szczegółowych informacji o 5. sezonie serialu "Czarne Lustro".

"Black Mirror" sezon 5. - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Kontynuacja została już oficjalnie potwierdzona przez twórców. Sprawdzamy szczegółowe informację oraz datę premiery nowych odcinków w 5. sezonie "Czarnego Lustra".

"Black Mirror" sezon 5. - DATA PREMIERY, ZWIASTUN

Znamy już oficjalną datę premiery 5. sezonu "Black Mirror"! Serial na Netflix pojawi się już w środę, 5 czerwca 2019 roku.

Oprócz tego, że znamy już datę premiery 5. sezonu "Black Mirror", wiemy już także, ile odcinków będzie liczył kolejny sezon "Czarnego Lustra". Tym razem będą to 3 epizody.

Black Mirror, sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy powstanie szósty sezon?

Dostępny jest już także oficjalny zwiastun 5. sezonu "Black Mirror". Możecie obejrzeć go poniżej. Tak jak w przypadku poprzedniej serii, zapowiedź zawiera fragmenty z różnych odcinków nowego sezonu. Po raz kolejny w serialu zostaną poruszone tematy związane z przewidywaniem przyszłości, a w jednym z odcinków pojawi się Miley Cyrus.

5. sezon "Black Mirror" - kiedy i o czym nowe odcinki?

Znamy już także szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków w 5. sezonie "Black Mirror" oraz obsadę! Poniżej więcej informacji o poszczególnych epizodach:

"Smithereens"
Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych zdarzeń.
Obsada: Andrew Scott, Damson Idris, Topher Grace

"Rachel, Jack and Ashley, too"
Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdy popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…
Obsada: Miley Cyrus, Angourie Rice, Madison Davenport

"Striking vipers"
Spotkanie po latach dawnych znajomych ze studiów prowadzi do serii wydarzeń, które mogą na zawsze odmienić ich życie.
Obsada: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin

Oprócz tego w krótkiej zapowiedzi 5. sezonu "Black Mirror", która pojawiła się w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć fragmenty odcinków z poprzednich sezonów wyświetlane na wielu ekranach jednocześnie. Pod filmem w opisie widnieje podpis: Przyszłość będzie jaśniejsza niż kiedykolwiek.

W marcu 2018 twórcy serialu oficjalnie potwierdzili, że na Netflix pojawi się 5. sezon "Black Mirror". Była to świetna wiadomość dla fanów serialu, który zdobył aż 8 nominacji do nagrody Emmy 2018. Poprzedni, 4. sezon serialu miał swoją premierę pod koniec 2017 roku, dlatego fani przewidywali, że najprawdopodobniej na 5. będą musieli poczekać aż do 2019 roku. Ich przypuszczenia okazały się słuszne.

"Czarne lustro" to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon - czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

RadioZET.pl/ netflix.com/blackmirror/KP