Zamknij

Black Mirror, sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy powstanie szósty sezon?

Jolanta Waligóra
10.06.2019 11:45
Black Mirror, sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy powstanie szósty sezon?
fot. Youtube/Netflix

Kiedy 6. sezon "Black Mirror" i czy kolejna seria w ogóle powstanie? Choć na początku czerwca 2019 roku na platformę Netflix trafiły trzy nowe odcinki 5. sezonu, to już teraz wielu fanów serialu szuka informacji o kolejnej części. Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz sprawdzamy, co wiadomo o 6. sezonie "Black Mirror" i kiedy premiera nowych odcinków. 

"Black Mirror", 6. sezon - kiedy kolejne odcinki serialu na Netflix i czy nowa seria w ogóle powstanie? Co już wiadomo na temat kolejnych epizodów? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 6. sezon "Czarnego Lustra" i co wiadomo o nowej serii.

Black Mirror, 6. sezon - czy powstanie nowa seria serialu?

Choć trzy nowe odcinki 5. serii popularnego serialu pojawiły się na platformie Netflix na początku czerwca 2019 roku, to już wielu fanów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych epizodów, szuka informacji o tym, kiedy 6. sezon "Black Mirror" i czy w ogóle powstanie.

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne informacje o kontynuacji. Nie wiadomo zatem, czy sezon 6. "Czarnego Lustra" powstanie. Miejmy jednak nadzieję, że informacje o rozpoczęciu prac nad nowymi odcinkami pojawią się już wkrótce!

Black Mirror, sezon 6 - kiedy kolejne odcinki serialu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 6. sezon "Black Mirror" na Netflix i czy nowa seria powstanie. Do tej pory kolejne sezony serialu pojawiały się na platformie dosyć nieregularnie. Pod koniec 2016 roku mogliśmy oglądać 3. sezon, rok później 4. sezon, a w czerwcu 2019 pojawił się 5. sezon. Możemy zatem spodziewać się, że jeśli powstanie nowa seria "Black Mirror" to najwcześniej będziemy mogli oglądać ją w 2020 roku.

Zagłosuj

Czekasz na kolejny sezon "Black Mirror"?

Liczba głosów:

Jeśli tylko pojawi się się jakakolwiek informacja o 6. sezonie "Czarnego Lustra", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW