Zamknij

Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

Karolina Piotrowska
29.11.2019 15:42
Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?
fot. Shutterstock

W których sklepach i jakie promocje na Black Week 2019? Kiedy i gdzie będzie można skorzystać ze zniżek na Black Friday? Sprawdzamy, gdzie oferty na Czarny Piątek rozpoczynają się wcześniej i trwają cały tydzień, kiedy dokładnie się zaczną i czy będą obowiązywać w wybranych sklepach.

Black Week 2019 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday? Sprawdzamy, gdzie oferty na Czarny Piątek rozpoczynają się wcześniej i trwają cały tydzień, kiedy dokładnie się zaczną i czy będą obowiązywać m.in. w sklepach: Lidl, Media Markt, Media Expert, Allegro i innych.

Black Friday 2019 - LISTA SKLEPÓW, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Black Week 2019 - kiedy się rozpoczyna? [DATY]

W większości sklepów obowiązywać będzie Black Friday 2019, który wypada w tym roku w piątek, 29 listopada. Niektóre sklepy idą jednak o krok dalej i organizują tzw. Black Weekend 2019 lub nawet Black Week 2019. Wówczas przeceny trwają odpowiednio przez cały weekend od piątku 29.11 do niedzieli 1.12 lub nawet przez cały tydzień - od poniedziałku 25.11 do niedzieli 1.12.

W wybranych sklepach można też spotkać tzw. Black Weeks 2019 - w tym przypadku oferty trwają przez cały listopad i zmieniają się co tydzień. Szczegóły ofert znajdują się najczęściej na oficjalnych stronach internetowych.

Black Friday 2019 - POLSKA: kiedy jest Czarny Piątek i w których sklepach?

W których sklepach Black Week 2019 będzie obowiązywał?

Jednym ze sklepów, który najwcześniej rozpoczyna Black Week 2019 jest RTV Euro AGD. Od kilku lat organizują oni promocje na Black Weeks już od pierwszego dnia roboczego listopada. W każdym tygodniu oferty się zmieniają, a oprócz tego na stronie internetowej sklepu można znaleźć specjalne okazje dnia oraz tzw. "doorbuster". Są to hity cenowego dostępne tylko w sklepach stacjonarnych, a jednocześnie to oferty z ograniczoną dostępnością. Promocja na nie działa tylko do wyczerpania zapasów.

Black Friday 2019 - gdzie największe promocje i w których sklepach najtaniej?

Również w sklepie Media Expert obowiązują okazje na "Black Weeks" 2019. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub w sklepach stacjonarnych. Najczęściej przeceny obowiązują na telewizory, laptopy, komputery, smartfony, konsole, aparty i inne artykuły RTV i AGD.

Black Friday 2019 - Sephora, Douglas, Hebe, Natura [PROMOCJE KOSMETYCZNE]

Jeśli chodzi o sklepy takie jak Allegro, Lidl, Black Week 2019 nie został jeszcze ogłoszony. Być może będzie tam zorganizowany jedynie Black Friday 2019 i promocje potrwają maksymalnie kilka dni. Warto na bieżąco śledzić strony internetowe wybranych przez nas sklepów, w których chcielibyśmy skorzystać z okazji i promocji na Black Week 2019. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie ominie nas akcja rabatowa.

Black Friday 2019 - Rossmann: promocja w listopadzie. Co będzie można kupić taniej?

Black Friday 2019 - Biedronka, Lidl, Carrefour: promocje na Czarny Piątek

RadioZET.pl/KP