Zamknij

Black Week 2020 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday?

26.11.2020 12:46
Black Week 2020 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday
fot. Shutterstock

W których sklepach i jakie promocje na Black Week 2020? Kiedy i gdzie będzie można skorzystać ze zniżek na Black Friday? Sprawdzamy, gdzie oferty na Czarny Piątek rozpoczynają się wcześniej i trwają cały tydzień, kiedy dokładnie się zaczną i czy będą obowiązywać w wybranych sklepach.

Black Week 2020 - kiedy i w których sklepach są promocje na Black Friday? Sprawdzamy, gdzie oferty na Czarny Piątek rozpoczynają się wcześniej i trwają cały tydzień, kiedy dokładnie się zaczną i czy będą obowiązywać m.in. w sklepach: Lidl, Media Markt, Media Expert, Allegro i innych.

Black Friday 2020 - PROMOCJE, sklepy, kody rabatowe, oferty i zniżki [LISTA SKLEPÓW]

Black Week 2020 - kiedy się rozpoczyna? [DATY]

W większości sklepów obowiązywać będzie Black Friday 2020, który wypada w tym roku w piątek, 27 listopada. Niektóre sklepy idą jednak o krok dalej i organizują tzw. Black Weekend 2020 lub nawet Black Week 2020. Wówczas przeceny trwają odpowiednio przez cały weekend od piątku 27.11 do niedzieli 29.11 lub nawet przez cały tydzień - od poniedziałku 23.11 do niedzieli 29.11.

Black Friday 2020 na żywo

W wybranych sklepach można też spotkać tzw. Black Weeks 2020 - w tym przypadku oferty trwają przez cały listopad i zmieniają się co tydzień. Szczegóły ofert znajdują się najczęściej na oficjalnych stronach internetowych sklepów.

Black Friday 2020 - kiedy jest Czarny Piątek w Polsce? [DATA, TERMIN]

W których sklepach Black Week 2020 będzie obowiązywał?

Jednym ze sklepów, który najwcześniej rozpoczyna Black Week 2020 jest RTV Euro AGD. Od kilku lat organizują oni promocje na Black Weeks już od pierwszego dnia roboczego listopada. W każdym tygodniu oferty się zmieniają, a oprócz tego na stronie internetowej sklepu można znaleźć specjalne okazje dnia oraz tzw. "doorbuster". Są to hity cenowe dostępne tylko w sklepach stacjonarnych, a jednocześnie to oferty z ograniczoną dostępnością. Promocja na nie działa tylko do wyczerpania zapasów.

Również w sklepie Media Expert co roku obowiązują okazje na "Black Weeks" 2020. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub w sklepach stacjonarnych. Najczęściej przeceny obowiązują na telewizory, laptopy, komputery, smartfony, konsole, aparty i inne artykuły RTV i AGD.

Jeśli chodzi o sklepy takie jak Allegro, Lidl, Black Week 2020 nie został jeszcze ogłoszony. Być może będzie tam zorganizowany jedynie Black Friday 2020 i promocje potrwają maksymalnie kilka dni. Warto na bieżąco śledzić strony internetowe wybranych przez nas sklepów, w których chcielibyśmy skorzystać z okazji i promocji na Black Week 2020. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie ominie nas akcja rabatowa.

Black Friday - co to jest, co oznacza i skąd wziął się zwyczaj wielkich wyprzedaży?

RadioZET.pl