Zamknij

Bogumiła Szczepanik - kim jest mama Tomasza Szczepanika, lidera zespołu Pectus?

Jolanta Waligóra
16.10.2019 13:42
Bogumiła Szczepanik - kim jest mama Tomasza Szczepanika, lidera zespołu Pectus?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Bogumiła Szczepanik razem z synem Tomkiem Szczepanikiem będą bohaterami najnowszego odcinka programu "Starsza pani musi fiknąć". Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie w środę, 16 października. Sprawdzamy, kim jest Bogumiła Szczepanik, ile ma lat i co o niej wiadomo.

Kim jest Bogumiła Szczepanik, mama Tomka Szczepanika? Wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat bohaterki "Starsza pani musi fiknąć, można znaleźć w tym artykule.

Bogumiła Szczepanik - kim jest mama Tomka Szczepanika?

O życiu prywatnym i wieku Bogumiły Szczepanik, mamy Tomka Szczepanika, lidera zespołu Pectus, niewiele wiadomo. Kobieta ma męża Tadeusza i czworo synów - Tomasza, z którym wystąpi w programie "Starsza pani mus fiknąć", Macieja, Mateusza oraz Marka. Taniec i śpiew to żywioł Bogumiły Szczepanik. Z kolei kobietę przeraża woda ze względu na bardzo drastyczne doświadczenia w przeszłości. Z pewnością więcej na ten temat dowiemy się podczas najnowszego odcinka show.

Bogumiła Szczepanik w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Bohaterami najnowszego odcinka popularnego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć" będą Bogumiła Szczepanik z Tomkiem Szczepanikiem. Epizod z ich udziałem będzie można obejrzeć w środę, 16 października 2019 roku o godzinie 21:30. 

Tomek Szczepanik - kim jest lider zespołu Pectus? [WIEK, WZROST, ŻONA]

Po emisji w TV siódmy odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Bogumiłą i Tomkiem Szczepanikami, wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW