Zamknij

Bohdan Łazuka i Norbi - kim są goście Kuby Wojewódzkiego 24.04.?

Redakcja
24.04.2018 10:22
Norbi i Bohdan Łazuka będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego
fot. screen z youtube/tvnpl

Bohdan Łazuka i Norbi będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Program z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 24 kwietnia. Kim są artyści, którzy zasiądą na słynnej kanapie "Króla TVN-u"? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat gości Wojewódzkiego.

Norbi i Bohdan Łazuka - kim są goście Kuby Wojewódzkiego? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat polskich artystów.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

Bohdan Łazuka i Norbi - kim są goście Wojewódzkiego 24.04.?

Bohdan Łazuka to polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, a także prezenter radiowy i telewizyjny. Urodził się 31 października 1938 roku w Lublinie (w tym roku skończy 80 lat). Na scenie zadebiutował w 1960 roku w "Zemście" w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Następnie występował w Kabarecie Szpak, Kabarecie Starszych Panów, a także w programie radiowym "Podwieczorek przy mikrofonie" oraz telewizyjnym "Poznajmy się". Ponadto Bohdan Łazuka wystąpił w takich filmach i serialach, jak "Nie lubię poniedziałku", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Chłopaki nie płaczą", "Kryminalni" czy "Świat według Kiepskich". Dodatkowo dubbingował m.in. w filmie "Harry Potter i Czara Ognia" (Barty Crouch).

Z kolei Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk to urodzony 2 maja 1972 roku (46 lat), polski piosenkarz, prezenter radiowy oraz dziennikarz telewizyjny.  Karierę rozpoczął w 1997 roku, a jego pierwszy singiel "Kobiety są gorące" szybko stał się hitem. W kwietniu 1998 roku jego debiutancki album "Samertajm" zdobył nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku. Ponadto prowadził takie teleturnieje, jak "Fabryka gry" czy "Salon gier". W 2015 roku wziął udział w 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Norbi odpadł w trzecim odcinku, zajmując tym samym 10. miejsce. Jego taneczną partnerką była Nina Tyrka.

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

» Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW] «

Norbi i Bohdan Łazuka u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Bohdan Łazuka i Norbi zasiądą na słynnej kanapie już we wtorek, 24 kwietnia. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Ewa Błachnio: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Mąż, wiek, kabaret] «

RadioZET.pl/JW