Zamknij

"Bohemian Rhapsody": ONLINE - gdzie obejrzeć cały film "Bohemian Rhapsody"? [VOD]

Redakcja
24.02.2019 18:21
"Bohemian Rhapsody": ONLINE - gdzie obejrzeć cały film "Bohemian Rhapsody"? [VOD]
fot. Youtube/20th Century Fox

Gdzie obejrzeć "Bohemian Rhapsody" online? Cały film będzie można oglądać legalnie w internecie na platformie VOD już na początku marca 2019. W tym samym miesiącu film trafi dodatkowo na nośniki fizyczne DVD i Blu-ray ze specjalnym bonusem. Szczegółowe informacje o możliwości obejrzenia "Bohemian Rhapsody" w internecie zamieszczamy poniżej.

"Bohemian Rhapsody": ONLINE - gdzie obejrzeć cały film "Bohemian Rhapsody" w internecie? Kiedy produkcja dostępna będzie na VOD? W jakiej cenie dostęp do platformy? Kiedy "Bohemian Rhapsody" na DVD? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje.

"Bohemian Rhapsody" - ONLINE: gdzie obejrzeć cały film w internecie? [VOD]

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Bohemian Rhapsody" online, szuka wiele osób, które nie miały okazji zobaczenia filmu w kinach lub chcą obejrzeć go jeszcze raz. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów zespołu Queen i nie tylko. Cały film "Bohemian Rhapsody" online będzie można oglądać od 6 maca 2019 na VOD - informacja ta została podana na stronie queen.pl, która zrzesza polskich fanów zespołu. Będzie to na razie prawdopodobnie jedyne źródło, gdzie będzie można obejrzeć film legalnie w internecie.

» Rami Malek - kim jest aktor nominowany do Oscara za rolę w "Bohemian Rhapsody"? «

Dostęp do filmu "Bohemian Rhapsody" na VOD nie będzie jednak bezpłatny. Będzie można go obejrzeć przez 48 godzin po wykupieniu dostępu. Koszt to prawdopodobnie około 10 zł. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» Bohemian Rhapsody: tak Rami Malek odtworzył ruchy Freddiego Mercury’ego w filmie [WIDEO] «

Film "Bohemian Rhapsody": DVD - kiedy w sprzedaży i w jakiej cenie?

Film "Bohemian Rhapsody" na DVD i Blue-Ray - jak czytamy na stronie queen.pl - będzie można nabyć od 6 marca 2019 roku. Jako bonus znajdzie się tam cały występ Live Aid (dwie piosenki, których nie ma w wersji kinowej filmu Crazy Little Thing Called Love We Will Rock You), wywiady z muzykami, aktorami i ekipą filmową oraz zdjęcia zakulisowe.

Cena filmu "Bohemian Rhapsody" na DVD prawdopodobnie wynosić będzie około 50 zł, a na Blue-Ray około 70 zł.

» "Bohemian Rhapsody" Queen w wykonaniu uczestniczki "Mam talent" [WIDEO] «

RadioZET.pl/JW