Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bond 25 - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?

25.04.2019 15:26

Premiera filmu "Bond 25", obsada i zwiastun nowej produkcji o Jamesie Bondzie to informacje, których poszukuje wielu fanów agenta 007, którzy już nie mogą doczekać się jego dalszych przygód. Choć wszystkie informacje o filmie "Bond 25" nie zostały jeszcze ogłoszone, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Kiedy "Bond 25" trafi do kin w Polsce, kto zagra i o czym będzie film?

Bond 25 - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie? fot. AP/East News

"Bond 25" - kiedy premiera nowego filmu o agencie 007? Kto zagra w produkcji o Jamesie Bondzie? O czym będzie? Czy pojawiła się już zapowiedź? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie "Bond 25" - data premiery, obsada, zwiastun.

Kiedy premiera "Bond 25"? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów przygód agenta 007, którzy zastanawiają się, kiedy premiera "Bond 25" - wiadomo już, kiedy produkcja trafi do kin. Początkowo premiera filmu zaplanowana była na 14 lutego 2020 roku, jednak z uwagi na odejście Danny'ego Boyle'a, który miał wyreżyserować produkcję, została przesunięta. Miejsce reżysera zajął Cary Joji Fukunaga znany z serialu HBO "Detektyw". 

Niedawno pojawiła się nowa, oficjalna informacja w tej sprawie - premiera "Bond 25" odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku. Jest to data premiery światowej, dlatego możliwe, że do kin w Polsce film trafi kilka dni później. Jeśli informacja na ten temat zostanie ogłoszona, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę dla Jamesa Bonda? Pojawiły się nowe informacje

Zagłosuj

Obejrzysz film "Bond 25"?

"Bond 25" - OBSADA i ZWIASTUN. O czym będzie nowy film o Jamesie Bondzie?

Choć wszystkie informacje o nowym filmie przedstawiającym dalsze losy agenta 007 nie zostały jeszcze ogłoszone, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że w obsadzie "Bond 25" znaleźli się m.in. Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner). W rolę Jamesa Bonda po raz kolejny natomiast wcieli się Daniel Craig, dla którego będzie to już ostatnie spotkanie z agentem 007. W następnych seriach gwiazdora zastąpi inny aktor.

W sierpniu 2018 roku pojawiły się informacje że w filmie "Bond 25" ma zagrać także Tomasz Kot. Finalnie jednak polski aktor nie dostał angażu, a plotki mówiły,  że nie przypadł do gustu Danielowi Craigowi.

Tomasz Kot mógł zagrać w Bondzie! Nie przypadł do gustu Danielowi Craigowi

Z kolei w marcu 2019 pojawiły się pogłoski, że Rami Malek ma zagrać "Złego" w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda "Shatterhand" Cary'ego Joji Fukunagi. Pod koniec kwietnia informacja ta została oficjalnie potwierdzona. 

Na razie fabuła filmu "Bond 25" owiana jest tajemnicą. Nie pojawiła się także żadna zapowiedź nowych przygód agenta 007. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi