Zamknij

Bonus BGC - kim jest zawodnik Fame MMA 5? [WIEK, DATA URODZENIA, WZROST]

Karolina Piotrowska
25.10.2019 15:15
Bonus BGC - kim jest zawodnik Fame MMA 5? [WIEK, DATA URODZENIA, WZROST]
fot. youtube / FAME MMA

Kto to Bonus BGC? Wiek, data urodzenia, wzrost - to najczęściej poszukiwane informacje na temat zawodnika Fame MMA 5, który zmierzy się w walce z Marcinem Najmanem. Poniżej możecie znaleźć, kim jest Bonus BGC i co o nim wiadomo.

Bonus BGC - kim jest zawodnik Fame MMA 5? Wiek, data urodzenia, wzrost - sprawdzamy najczęściej wyszukiwane informacje na temat Bonusa BGC, który weźmie udział w nadchodzącym Fame MMA 5.

Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5? [INSTA, WIEK, WARSAW SHORE]

Bonus BGC - kto to? [WIEK, DATA URODZENIA, WZROST]

Bonus BGC nazywany jest "samozwańczym zawodnikiem MMA i celeberytą internetowym" - tak możemy przeczytać o nim na oficjalnej stronie Fame MMA 5. Tak naprawdę nazywa się Piotr Witczak. Wiek Bonusa BGC i data urodzenia to jedne z najczęściej poszukiwanych informacji na jego temat. Według internautów ma on około 30 lat, urodził się w Poznaniu prawdopodobnie w 1989 roku. Wzrost Bonusa BGC to około 180 centymetrów.

Niechlubną popularność w internecie zyskał za sprawą utworu "Na Łazarskim rejonie", a także wywiadu dla Pakol TV, który pojawił się w serwisie YouTube.

Najman vs. Bonus BGC: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [PPV]

Kim jest Bonus BGC - zawodnik Fame MMA 5?

Walka Marcin Najman vs. Bonus BGC odbędzie się 26 października 2019 roku w Gdańsku. Będzie to jedno z głównych starć gali FAME MMA 5

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube'a - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Fame MMA 6 - karta walk, walki. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala?

RadioZET.pl/KP