Zamknij

Borussia - Atletico Madryt: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać?

Redakcja
24.10.2018 11:54
Borussia - Atletico Madryt: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać?
fot. PIXABAY

Gdzie oglądać mecz Borussia - Atletico Madryt? Transmisja meczu na żywo odbędzie się w środę, 24 października. Wieczorny pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu na boisku zmierzą się dwie bardzo mocne drużyny, które w Lidze Mistrzów 2018 radzą sobie doskonale. O której godzinie mecz? Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Borussia - Atletico Madryt, Liga Mistrzów 2018: na żywo. Gdzie oglądać mecz? Kiedy? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o meczu.

Borussia - Atletico Madryt: transmisja w TV - na żywo. Gdzie oglądać?

Mecz Borussia - Atletico Madryt na żywo będzie można obejrzeć w środę, 24 października. Początek piłkarskiego spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisja Borussia - Atletico Madryt dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 3.

Wieczorny pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu na boisku zmierzą się dwie bardzo mocne drużyny. Obydwa zespoły do tej pory w Lidze Mistrzów 2018 radzą sobie doskonale. Borussia na swoim koncie w fazie grupowej ma dwa zwycięstwa - z Club Brugge (1:0) oraz z Monaco (3:0). W podobnej sytuacji jest Atletico Madryt, który również nie poniósł dotąd żadnej porażki - wgrana z Monaco (2:1) i z Club Brugge (3:1).

Jaki będzie wynik meczu Borussia - Atletico Madryt? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

Mecz Borussia - Atletico Madryt: online. Gdzie znaleźć stream?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy środowy pojedynek wolą obejrzeć w internecie. Przewidziana jest transmisja meczu Borussia - Atletico Madryt online. Wieczorne starcie dostępne będzie na stronie Ipla.tv. Stream meczu w internecie jest jednak płatny, a cena wynosi 40 zł za 7-dniowy dostęp na platformę.

 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW