Zamknij

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur - TRANSMISJA. Gdzie i o której oglądać mecz Ligi Mistrzów 5 marca 2019 [ONLINE, TV]

Redakcja
04.03.2019 13:54
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 5.03.2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać, o której? [ONLINE, TV]
fot. PAP/EPA

Gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur? Na żywo mecz 1/8 Champions League bezpłatnie można oglądać w telewizji i internecie. Pierwsze spotkanie zakończyło się przekonującym zwycięstwem londyńczyków. Czy drużyna Łukasza Piszczka jest w stanie nadrobić zaległości?  Podajemy szczegółowe informacje na temat tego gdzie 5 marca 2019 roku obejrzeć spotkanie Borussi z Tottenhamem. 

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur na żywo 5.03.2019. Gdzie obejrzeć 1/8 Champions League? O której godzinie rozpocznie się transmisja spotkania w TV? Gdzie obejrzymy mecz Ligi Mistrzów? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Liga Mistrzów 2019: Terminarz [DATY, PARY, ĆWIERĆFINAŁ, PÓŁFINAŁ, FINAŁ]

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur  5.03.2019: TRANSMISJA - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV i Online?

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 5 marca pokaże Polsat Sport Premium 2. Kanał jest dostępny w TV, a także na platformie Ipla. Dostęp do Polsatu Sport Premium 2 na okres 7 dni kosztuje 40 złotych (na platformie Ipla). 

>> Real Madryt - Ajax NA ŻYWO: "Królewscy" muszą sie podnieść po El Clasico

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 5.03.2019. O której jest mecz?

Mecz Borussi Dortmund i Tottenhamu Hotspur rozpocznie się o godzinie 21. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla drużyny z Londynu. Odrobienie 3 bramek straty dla zespołu Łukasza Piszczka będzie niezwykle trudne, co nie zmienia faktu, że i tak warto śledzić przebieg meczu. 

>> Liga Mistrzów: Borussia Dortmund bez szans w meczu z Tottenhamem

>> Liga Mistrzów 5 i 6 marca 2019: kto zagra? Jakie będą mecze? [TERMINARZ]
PZ