Zamknij

Botoks - serial online na Showmax: kiedy premiera i o której ogladać?

Redakcja
06.02.2018 12:10
Botoks online serial s01e01
fot. screen zwiastun

Serial Botoks online: premiera na Showmax - kiedy dostępny będzie pierwszy odcinek? Sprawdzamy, gdzie oglądać produkcję w reżyserii Patryka Vegi.

Kiedy i gdzie oglądać online serial "Botoks"? Produkcja w reżyserii Patryka Vegi, oparta na filmie o tym samym tytule już lada moment dostępna będzie w sieci. Jak zdradził wcześniej reżyser, pierwszy sezon odcinkowego "Botoksu" liczył będzie sześć epizodów. Wiadomo, że na ekranach zobaczymy wszystkie gwiazdy, które wystąpiły w filmowej wersji, a serial będzie nawiązywał do filmowych wątków i przedstawiał też nowe perypetie bohaterów. Do swoich ról wrócą m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Kasia Warnke, Marieta Żukowska, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński.

Serial "Botoks" online - kiedy i o której premiera?

Jak wiadomo, serial "Botoks" emitowany będzie na platformie Showmax, a premiera zapowiedziana została na 31 stycznia 2018. Zgodnie z tymi informacjami S01e01 serialu "Botoks" udostępniony został wcześnie rano i już teraz można go zobaczyć.

Tym, którzy nie oglądali kinowej wersi flmu przypominamy, że "Botoks" to oparta na faktach opowieść o kobietach pracujących w służbie zdrowia — bohaterkach z krwi i kości, które muszą zmierzyć się z problemami zawodowymi i prywatnymi w świecie, w którym pierwsze skrzypce wciąż grają mężczyźni

"Botoks": serial na Showmax - kiedy nowe odcinki?

Kolejne epizody serialu na platformie Showmax ukazywać się będą co środa. Nowy odcinek dostępny będzie zatem już 7 lutego 2018.

RadioZET.pl/SA