Zamknij

Bottle Cap Challenge - o co chodzi i na czym polega nowe wyzwanie w internecie?

Jolanta Waligóra
08.07.2019 10:57
Bottle Cap Challenge - o co chodzi i na czym polega nowe wyzwanie w internecie?
fot. Instagram.com/jasonstatham/

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które od niedawna podbija internet. Do zabawy przyłączają się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które zamieszczają krótkie wideo w swoich mediach społecznościowych. Na czym polega Bottle Cap Challenge i o co chodzi? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Bottle Cap Challenge - co to? O co chodzi w nowym wyzwaniu w internecie? Na czym polega coraz popularniejszy challenge? Co wato wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, na czym polega Bottle Cap Challenge.

Bottle Cap Challenge - na czym polega nowe wyzwanie w internecie?

Co to Bottle Cap Challenge i na czym polega internetowe wyzwanie? Zabawa pojawiła się w sieci stosunkowo niedawno, dlatego wiele osób nie miało jeszcze okazji usłyszeć o akcji, która staje się coraz popularniejsza. Zasady Bottle Cap Challenge są bardzo proste - zabawa polega na okręceniu zakrętki od butelki z wodą jedynie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Wyzwanie, choć z pozoru łatwe, wcale takie nie jest. W końcu trzeba kopnąć w zakrętkę w taki sposób, by nie przesunąć, ani też nie przewrócić butelki. Wideo musi być dodane w zwolnionym tempie. 

Nowy challenge podbija internet. Wyzwanie podjęli m.in. znani muzycy

Co to Bottle Cap Challenge? 

Bottle Cap Challenge podbija internet, a Instagram zalewa fala filmików nagrywanych w efekcie slow motion. Do zabawy przyłączają się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które po wykonaniu zadania nominują kolejne osoby. W wyzwaniu wzięli już udział m.in. John Mayer, Diplo, Jason Statham czy Kuba Karaś z polskiego duetu The Dumplings. 

Jak myślicie, kto będzie następny? 

RadioZET.pl/JW