Zamknij

"Boyhood" w TV - kiedy emisja? Gdzie i o której oglądać film? [PROGRAM TV]

Redakcja
08.03.2019 14:10
"Boyhood" w TV - kiedy emisja filmu, gdzie i o której oglądać film i o której? [PROGRAM TV]
fot. IFC PRODUCTIONS/DETOUR FILMPRODUCTION / Album/EAST NEWS

"Boyhood" w TV: kiedy i gdzie oglądać? Wielokrotnie nagradzany film po raz pierwszy zostanie pokazany w polskiej telewizji na ogólnodostępnym kanale. Sprawdzamy gdzie i kiedy dokładnie będzie można go obejrzeć. U nas znajdziecie też szczegółowe informacje o "Boyhood": fabułę i obsadę filmu. 

"Boyhood" w TV 2019 - kiedy emisja filmu w telewizji? Gdzie można oglądać produkcję? O której godzinie zobaczymy "Boyhood" w telewizji? O czym jest film? Kto jest w obsadzie "Boyhood"? Odpowiadamy na  pytania dotyczące filmu, który znalazł się w programie TV na marzec 2019.

"Boyhood" w TV - kiedy, gdzie i o której oglądać? [PROGRAM TV]

"Boyhood" w TV to dobra informacja dla wszystkich, którzy jeszcze nie oglądali obsypanego nagrodami filmu. Głośna produkcja została zauważona m.in. na gali Oscarów 2015. Patricia Parquette, która wystąpiła w "Boyhood" w drugoplanowej roli, otrzymała za nią Oscara

Film "Boyhood" będzie można obejrzeć o godzinie 20:00 na antenie TVN7. "Boyhood" będzie miał 8.03.2019 premierę w polskiej telewizji. 

Oprócz "Boyhood" wieczorem w Dzień Kobiet w TV będzie można obejrzeć: "Sztukę Kochania" (TVN, 20:00) , "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (Polsat, 20:00), a także Seksmisję (Polsat, 20:00).

Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

"Boyhood" - o czym jest film? Kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

"Boyhood" to amerykański dramat obyczajowy z 2014 roku. Wyreżyserował go Richard Linklater. Film przedstawia dorastanie i wchodzenie w dorosłość chłopca o imieniu Mason. "Boyhood" powstawał przez ponad 11 lat: od maja 2002 do października 2013. Przez ten czas bohaterów grali dokładnie ci sami aktorzy. Poniżej zobaczycie zwiastun film "Boyhood".

>> "Sztuka kochania" w TV - kiedy emisja filmu, gdzie oglądać i o której? [PROGRAM TV]

Obsada filmu "Boyhood":

  • Ellar Coltrane - Mason   
  • Patricia Arquette - Mama            
  • Ethan Hawke - Tata       
  • Lorelei Linklater - Samantha                     
  • Libby Villari - Babcia                      
  • Marco Perella - Profesor Bill Welbrock                 
  • Zoe Graham - Sheena                  
  • Elijah Smith - Tommy

RadioZET.pl/PZ