Zamknij

Brak wody w Warszawie: Wilanów, Mokotów, Powsin - w jakich godzinach? [2-3.11]

Redakcja
02.11.2018 10:14
Brak wody w Warszawie: Wilanów, Mokotów, Powsin - w jakich godzinach? [2-3.11]
fot. PIXABAY

Brak wody w Warszawie 2 i 3 listopada 2018 roku w Wilanowie, Powsinie i na Mokotowie. Zarówno w piątek, jak i w sobotę z uwagi na kończenie inwestycji związanej z budową nowej magistrali, mieszkańcy wspomnianych obszarów mogą spodziewać się obniżenia ciśnienia wody. W jakich godzinach? Informacje na ten temat zamieszczamy poniżej.

Obniżenie ciśnienia wody w Warszawie 2 i 3 listopada 2018 roku: Wilanów, Mokotów, Powsin. Od której, do której godziny nie będzie wody? Na jakich obszarach dokładnie będzie można spodziewać się utrudnionego dostępu do wody? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Brak wody w Warszawie: Mokotów, Wilanów, Powsin [2-3.11]

Wodociągi Warszawskie kończą inwestycję związaną z budową nowej magistrali w ul. Nehru. Ostatnim jej etapem będzie włączenie przewodu do eksploatacji, co nastąpi w dniach 2-3 listopada 2018 roku (piątek-sobota). Przeprowadzane prace będą skutkować obniżeniem ciśnienia wody na następujących obszarach:

  • Wilanowa,
  • części Mokotowa (osiedla: Sielce, Siekierki, Sadyba i Stegny),
  • Powsina.

Jak czytamy w komunikacie na stronie MPWiK, na czas prowadzonych prac modernizacyjnych zostaną podstawione beczkowozy w następujących lokalizacjach: Batumi - osiedle Stegny, Maltańska - osiedle Stegny, Limanowskiego - osiedle Sadyba, Królowej Marysieńki - Wilanów, Oś Królewska - Wilanów.

Obniżenie ciśnienia wody w Warszawie - w jakich godzinach?

Jak wspominaliśmy powyżej, brak wody w Warszawie może wystąpić w dniach 2-3 listopada br. Obniżenie ciśnienia wody w stolicy rozpocznie się w piątek, o godzinie 23:00 i potrwa do soboty, do 18:00.

or

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie mpwik.com.pl

RadioZET.pl/JW